25 лют. 2021

Інтерактивний квест знавців інформатики «IT Adventures»

З 23 по 25 лютого в школі було проведено інтерактивний квест знавців інформатики «IT Adventures», в якому прийняли участь учні 5 - 7 класів. Діти отримали масу задоволень під час вирішення логічних завдань.
25 лют. 2021

150 років поетеси Лесі Українки

Сьогодні виповнюється 150 років від дня народження української поетеси Лесі Українки. Учні нашої школи відвідали в бібліотеці виставку, присвячену ювілею славетної волинянки, узяли участь у конкурсі поезій, провели інформаційні хвилини, під час яких познайомилися з різними періодами життя класика української літератури.
22 лют. 2021

Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2021 року весь світ відзначив Міжнародний день рідної мови. За оцінкою фахівців, із 6000 мов, які нині існують, половина знаходиться під загрозою зникнення в найближче десятиріччя. Тому ЮНЕСКО своїм Рішенням прагне підтримувати мову як ознаку культурної приналежності особи. 22 лютого в нашій школі відбулися інформаційні хвилини "Цікаві факти про українську мову ", гра "ЇЇ величність - мова".
21 лют. 2021

Мистецтво створювати гарний настрій

Якщо ви втомлені або чимось засмучені, то варто спробувати змінити свій настрій на краще. Саме так зробили ми під час творчого ігрового заняття гуртка «Школа успіху» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 м. Харкова на базі 126-ї школи.
20 лют. 2021

Рак боятися не можна…

З нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку, проголошеного «Міжнародним союзом з боротьби з онкологічними захворюваннями» в лютому, для учасників гуртка «Школа успіху» ЦДЮТ № 5 спільно із 5-класниками 126-ї харківської школи провели виховний захід на тему «Рак боятися не можна».
19 лют. 2021

Олімпіада

УІПА запрошує абітурієнтів взяти участь в олімпіаді з можливістю отримання додаткових балів до сертифікату ЗНО
19 лют. 2021

Вітаємо Дашу Короткіх

Учениця 1-В класу Короткіх Дар'я приймала участь у багатьох конкурсах з вокалу та посіла почесні призові місця. Як завжди - вітаємо Дашу, радіємо її успіхам та бажаємо й надалі бути першою.
18 лют. 2021

Арт-журналістика-2021: мистецтво бути правниками

Під час виховного заходу гуртка «Школа успіху» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 м. Харкова на базі 126-ї школи гуртківці спільно з 10-класниками створили кілька цікавих та дуже пізнавальних для молоді й дорослих відео-сюжетів авторської програми «Мистецтво бути правниками» у різних галузях практичного застосування правових знань.
15 лют. 2021

День вшанування

Сьогодні в Україні вшановують громадян, які виконували військовий обов'язок на території інших держав. Випускник ХЗОШ 126 Кабаченко Валерій Олександрович загинув у Афганістані. Учні 10 - А поклали квіти до меморіальної дошки, яка встановлена на будівлі школи. У класах відбулися години спілкування, присвячені вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.
12 лют. 2021

Учитель року - 2021

Вітаємо учителя математики Шнуркову Світлану Олексіївну, переможця районного етапу Конкурсу "Учитель року - 2021" у номінації "Математика" та учителя трудового навчання Губську Людмилу Іванівну, учасника Конкурсу у номінації "Трудове навчання". Бажаємо подальших успіхів у роботі, творчих учнів, натхнення!