7 груд. 2021

День місцевого самоврядування

07 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Учні 10-А класу мали можливість познайомитись з керівниками Холодногірського району, дізнатись, з чого складається робота Адміністрації, поговорити про успіхи в роботі та проблеми, які доводиться щоденно вирішувати органам місцевого самоврядування
6 груд. 2021

День відкритих дверей у НЮУ

17 грудня о 18:00 запрошуємо на День відкритих дверей у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого!
6 груд. 2021

День Збройних сил

6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил. Учні 1-9 класів узяли участь у конкурсі малюнків та листівок, відвідали шкільну бібліотеку, де переглянули виставку літератури, присвячену звитязі українських воїнів.
3 груд. 2021

Кібердослідник

Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів взяти участь в олімпіаді «Кібердослідник», яку проводить кафедра кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6.
1 груд. 2021

День боротьби зі СНІДом

01.12. 2021 - Усесвітній день боротьби зі СНІДом. Учні 10-11 класів разом з педагогом-організатором провели просвітницьку акцію "Убережімося від СНІДу".
30 лист. 2021

Внесені зміни до порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання

24 листопада 2021 року Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до загального порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідне повідомлення розміщенона сайті МОН. Внесення змін до порядку дозволить актуалізувати цей документ, увідповіднити його до нових реалій проведення іспитування, зокрема й в умовах карантину із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО. Порядок визначає основні засади підготовки та проведення ЗНО з метою забезпечення права осіб на рівний доступ до освіти та/або контролю відповідності результатів навчання державним вимогам. Також визначено механізм залучення представників закладів до проведення тестування та інших випробувань із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО.
27 лист. 2021

Пам'ятаємо, щоб жити!

26.11.2021 року на інформаційних годинах учні та вчителі школи вшанували пам'ять померлих під час голодомору 1932-1933 років. У шкільній бібліотеці діти відвідали виставку літератури " Голод і мор українського народу".
25 лист. 2021

Ліга гумору

25.11.2021 в Палаці студентів НТУ"ХПІ" відбувся чвертьфінал Харківської шкільної ліги гумору. Команда ХЗОШ 126 "Generation Z" гідно представила Холодногірський район, отримавши від журі 38 балів, і тепер буде готуватися до півфінальної гри.
22 лист. 2021

Профорієнтаційна бесіда

22 листопада в актовому залі школи відбулась профорієнтаційна бесіда викладачів кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності ХНУМГ з учнями 11-х класів.
19 лист. 2021

Конференція асоціації ДЮГО

18.11.2021 учні 10-х класів нашої школи разом з педагогом- організатором Олейніковою М.О. узяли участь у районній звітно-виборчій конференції асоціації ДЮГО.