18 лист. 2021

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в 1- 4 класах відбулися години спілкування "Мій друг- дорожній рух". Учні разом з класними керівниками моделювали ситуації, які можуть виникати на дорозі, малювали та виготовляли дорожні знаки.
17 лист. 2021

Вітаємо з нагородою

Учениця 11-Б класу Уніковська Софія стала лауреатом Обласного фестивалю ораторського мистецтва, присвяченого 150-річчю від дня народження Лесі Українки "Для гордої і владної душі життя і воля - на горі високій (Леся Українка)". До привітань учениці та вчителя Вірик Оксани Іванівни долучилася директорка школи Усиченко Людмила Миколаївна та вручила диплом, подяку та цінні подарунки. Щиро вітаємо з перемогою й бажаємо подальших успіхів!
16 лист. 2021

Міжнародний день толерантності

16 листопада у світі відзначають Міжнародний день толерантності. Учні школи взяли участь у створенні Абетки толерантності. Діти обговорили в учнівських колективах актуальність таких чеснот, як чемність, цікавість, шляхетність для створення комфортних умов навчання. Учні моделювали ситуації спілкування та взаємодії, під час яких можна проявити толерантне ставлення до однолітків.
15 лист. 2021

Вітаємо з перемогою

13 листопада шкільний танцювальний колектив "Талантики.UA" посів І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі сучасної хореографії "АРТDance" у номінації народний сценічний танок. Вітаємо з перемогою наших маленьких артистів та їхнього керівника Олєйнікову М.О.

Знавці української мови

12.11.2021і відбувався І (шкільний) етап Конкурсу знавців української мови імені П. Яцика для учнів 3-4-х класів. Переможці конкурсу: учениця 3-А класу Нікітенко Мілена, учениця 4-Б класу Квіткова Єлизавета. Вітаємо переможниць, бажаємо успіху!

Знавці української мови

Сьогодні відбувався І шкільний етап знавців української мови імені П. Яцика. Приймали участь учні 3 та 4 класів. Серед здобувачів освіти 3 класів перемогла учениця 3 а класу Нікітенко Мілена.Серед учнів класів Квіткова Елизавета учениця 4 б класу

9 лист. 2021

День української писемності та мови

9 листопада 2021 року, у День української писемності та мови,107 учнів, 4 учителі та директор школи взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
8 лист. 2021

Найкращий результат

Наша школа пишається випускницею 2021 року Берест Поліною, яка нагороджена премією за найкращий результат у зовнішньому незалежному оцінюванні. Відповідне рішення для 30 учасників ЗНО, які отримали щонайменше 790 балів, ухвалив Комітет ВР із питань освіти, науки та інновацій.
5 лист. 2021

Пробне ЗНО-2022

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 20.10.2021 № 141 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2022 році» з 05 до 22 січня 2022 року триватиме реєстрація на пробне ЗНО-2022 на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.