4 січ. 2022

Пробне ЗНО-2022

До уваги учнів та батьків! Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме з 05 січня до 22 січня 2022 року.
3 січ. 2022

Вистава на воді

2 січня 2022 року учні 3 - Б класу відвідали виставу на воді " Аліса в країні чудес" у басейні "Локомотив".
30 груд. 2021

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні педагоги, батьки! Дорогі діти! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть у кожну родину добро, мир і достаток, душевну теплоту й сімейну гармонію.
29 груд. 2021

Новорічні ялинки

28 грудня учні пільгових категорій відвідали свято новорічної ялинки Харківського міського голови І.О.Терехова. Діти подивились казкову виставу та отримали солодкі подарунки. Зі святами всіх присутніх привітала в.о. голови Адміністрації Холодногірського району І.О. Уварова.
28 груд. 2021

Майстер - клас з виготовлення піци

27 грудня 2021 5-А клас відвідав майстер-клас з виготовлення піци.
26 груд. 2021

Зимові свята

Як приємно, коли зимові свята починаються із сюрпризів! Учні 1-4 класів ХЗОШ 126 отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Терехова Ігоря Олександровича. З теплими привітаннями та побажаннями вручили їх дітям виконуюча обов'язки голови адміністрації Холодногірського району Уварова Інна Олександрівна та перший заступник голови адміністрації Холодногірського району Лелюк Олександр Олександрович.
24 груд. 2021

Вітаємо з нагородою

Близько 500 робіт узяли участь у дитячому конкурсі "Ялинкова прикраса своїми руками для енергетиків". Учениця 3-А класу ХЗОШ 126 Алімова Анна разом з мамою Алімовою Ніною Іванівною створили казковий екологічний будиночок, який освітлюється завдяки сонячній батареї. Колегія судей одноголосно віддала перемогу цій родині. Урочисте нагородження дипломами та вручення подарунків переможцям відбулося 20.12.2021 в музеї АТ "Харківобленерго".
16 груд. 2021

Святкування Дня Миколая

15 грудня 2021 року діти пільгових категорій були запрошені до Адміністрації Холодногірського району на святкування Дня Миколая. Учні подивились цікаву виставу та отримали солодкі подарунки.
9 груд. 2021

Профілактична бесіда

08. грудня 2021 року співробітники ВЗНС по Холодногірському району провели профілактичну бесіду з учнями 1-4 класів на тему "Пожежна безпека в побуті".
7 груд. 2021

День місцевого самоврядування

07 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Учні 10-А класу мали можливість познайомитись з керівниками Холодногірського району, дізнатись, з чого складається робота Адміністрації, поговорити про успіхи в роботі та проблеми, які доводиться щоденно вирішувати органам місцевого самоврядування