18 квіт. 2023

Свято Великдень

У неділю, 16 квітня, православні християни святкували Великдень. Цей день, присвячений воскресінню Ісуса Христа, має багато традицій. Українці дуже люблять Великдень і готуються до нього заздалегідь.
14 квіт. 2023

Від_серця_до_серця_марафон

Учні 5-Б класу ХЗОШ 126 напередодні Христового Воскресіння звертаються зі словами подяки до воїнів ЗСУ.

Пісня "Рідна моя земле"

Пісня "Рідна моя земле", написана Данильчуком Дмитром, батьком учениці 6-Б класу Харчук Дарини, про вдячність, лють і любов. Про вдячність нашим воїнам, про лють до ворогів і про любов до дітей, які мусять зростати в мирній країні.

Прибирання пришкільної території

Напередодні Великодня зазвичай скрізь наводять лад. Співробітники нашої школи долучились до прибирання пришкільної території. Виметені алеї, доглянуті квітники, пофарбовані бордюри надають охайного й урочистого вигляду.

Вірш воїнам

Діти й війна - поняття несумісні. Але такі реалії сьогодення. Учениця 6-Б класу Харчук Дарина робить перші спроби в поезії й присвячує свій вірш воїнам, що на передовій. #Від_сердця_до сердця_марафон

Вітає з Великоднем

Мужніх, сміливих українських воїнів вітає з Великоднем Власова Мар'яна, учениця 2-А класу.

Привітання до наших воїнів

Напередодні Великодня учень 2-А класу Івахненко Кірілл звернувся зі словами привітання до наших воїнів.
12 квіт. 2023

Акція "Квіти Перемоги"

Квіти завжди були символом життя. Вони приносять нам стільки радості, коли ми просто дивимось на них. "Квіти Перемоги"- акція, яку започаткувала Асоціація ДЮГО " Однодумці". Діти, батьки, учителі нашої школи упорядковують пришкільну територію, оновлюють клумби, наводять лад біля своїх осель. Учні опановують алгоритм висадки рослин, доглядають за кущами й деревами. Акція триває до кінця травня, тому в кожного є можливість долучитись до неї.
11 квіт. 2023

Зустріч з представниками ХНУ імені В.Н.Каразіна

11.04.2023 року учні 10-11-х класів нашої школи зустрілися з представниками ХНУ імені В.Н.Каразіна
9 квіт. 2023

Вербна неділя - велике свято

Сьогодні Вербна неділя - велике свято, що відноситься до числа дванадесятих найбільших свят у християнському році і святкується за тиждень до світлого Господнього Воскресіння. Вербна неділя означає для нас відродження й перемогу життя, що саме і символізує вербна гілочка. Вітаємо вас з Вербною неділею! Нехай з гілочки верби наші будинки наповнюються новими надіями, теплою атмосферою любові та взаєморозуміння. Нехай мир і злагода завжди панують у ваших оселях. Давайте молитися разом за українських військових і довгожданна Перемога прийде на нашу землю.