24 вер. 2018

Турнірі юних правознавців

Вітаємо команду нашої школи у складі: Жили Дениса, Мін'є Ангелини, Казюти Івана, Бувалця Олександра, Круторог Дар'ї, яка посіла ІІ місце в районному етапі ХІ міського турніру юних правознавців під керівництвом вчителя Новосел Юлії Володимирівни. Бажаємо подальших успіхів!
22 вер. 2018

Занятие по профилактике булинга в 3-Б классе

Специалистами психологической службы ХООШ 126 было проведено развивающее занятие с учениками 3-Б класса на тему "Профилактика булинга в ученическом коллективе". Цель: повышение уровня толерантности и профилактика конфликтов в межличностных отношениях учащихся.
22 вер. 2018

Батьківські збори

До уваги батьків! 25.09.2018 о 18.00 в актовому залі відбудуться загальношкільні батьківські збори.
20 вер. 2018

День відкритих дверей ХННІ ДВНЗ «УБС»

20.10.2018 року учні 11-Б класу відвідали День відкритих дверей ХННІ ДВНЗ «УБС», де ознайомились з відео презентацією навчального закладу та отримали інформація про умови вступу до інституту.
19 вер. 2018

Зустріч с представниками Харківського обласного центру зайнятості

Вибір професії є важливим для молодої людини. З учням 10-11 класів сьогодні зустрілися представники Харківського обласного центру зайнятості. Вони розповіли дітям про професії, які сьогодні актуальні в нашому регіоні, про права й обов'язки робітника та роботодавця. Домовились про екскурсію учнів випускних класів до центру зайнятості в ІІ семестрі 2018/2019 навчального року.
19 вер. 2018

Зустріч поліцейських з учнями 8-х класів

Сьогодні, 19.09.2018, до нашої школи завітали представники Національної поліції. Корисною та цікавою стала зустріч поліцейських з учнями 8-х класів. Була проведена також індивідуальна робота з дітьми, схильними до правопорушень.
17 вер. 2018

Научные пикники

15 сентября на площади Свободы прошли Научные пикники. Учащиеся 8-9 классов нашей школы посетили фестиваль, который позволил "коснуться" всех областей знаний.
14 вер. 2018

Турнір юних хіміків

13 вересня 2018 року на базі на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 87 відбувся І (районний) етап ХVІ міського турніру юних хіміків. У турнірі взяла участь команда нашої школи.
9 вер. 2018

Ландау-цeнтр

Учні 9-Д нашоі школи відвідали виставку в Ландау-цeнтрі,присвячeну тeмі: Німeччина- краіна винахідників. Діти прийняли участь у грі-квeсті німeцькою мовою, а також обстeжили всі виставкові матeріали eкспозиціі. Вони отримали і знання, і задоволeння.
7 вер. 2018

Турнір юних математиків

6 вересня 2018 року на базі Харківської гімназії №152 Харківської міської ради Харківської області був проведен І (районний) етап ХVІ міського турніру юних математиків. У турнірі взяла участь команда нашої школи.