17 лист. 2018

Награждение участников турниров юных физиков и юных изобретателей и рационализаторов

Декан факультета радиофизики, биомедицинской электроники и компьютерных систем ХНУ им. В.Н. Каразина профессор Шульга Сергей Николаевич и старший научный сотрудник кафедры теоретической радиофизики факультета радиофизики, биомедицинской электроники и компьютерных систем Легенький Максим Николаевич наградили участников турниров юных физиков и юных изобретателей и рационализаторов памятными подарками, дипломами и сертификатами.
14 лист. 2018

Проект «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

12 та 13 листопада 2018 директор ХЗОШ № 126 Усиченко Людмила Миколаївна стала учасником проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Реалізацію цього проекту здійснює міжнародна організація IREX та її партнери Академія української преси і StopFare, за підтримки Міністерства освіти та науки України. Метою пілотного проекту є забезпечення наступного поколінняспоживачів засобів масової інформації навичками критичного мислення та здорового скептицизму, які необхідні для того, щоб виявляти та бути стійкими до дезінформації, пропаганди та інших форм маніпуляцій. Учасники проекту познайомилися з розробками навчальних матеріалів для вчителів, відбулися тренінги за участю директорів, де вони вчилися медіаграмотності для громадян.
14 лист. 2018

Конкурс виразного читання поезій

Щасливі ми, що народилися на такій чудовій мальовничій землі, на нашій славній Україні. Тут жили наші батьки – тут корінь роду українського. І де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємося до сліз, зачувши рідне слово…
9 лист. 2018

Профілактичні бесіди

У п'ятницю, 9 листопада. до школи завітав шкільний офіцер Лихоманов А.І. Він провів профілдактичні бесіди з учнями. які мають проблеми з поведінкою в школі. Діти із зацікавленням слухали настанови поліцейського, усвідомлюючи свою відповідальність перед законом. Такі зустрічі стали регулярними в нашій школі.
8 лист. 2018

Всеукраинский конкурс юных изобретателей и рационализаторов

Сборная команда Холодногорского района приняла участие во Всеукраинском конкурсе юных изобретателей и рационализаторов.
4 лист. 2018

Районний етап олімпіади з трудового навчання

03.11.2018 року на базі нашої школи відбувся районний етап олімпіади з трудового навчання серед дівчат. Учениці району змагалися у вправності виконання робіт, що знадобляться в подальшому житті. Щиро вітаємо з перемогою Животченко Аліну, ученицю 9-Г класу. Бажаємо подальших успіхів та натхнення.
4 лист. 2018

Районний етап олімпіади з української мови та літератури

04.11.2018 на базі нашої школи відбувся районний етап олімпіади з української мови та літератури, у якому взяли участь учні всіх шкіл району. Щиро вітаємо тих, хто сумлінно вчить українську мову, хто став переможцем олімпіади, бажаємо їм подальших успіхів!
3 лист. 2018

Прибирання території Волонтерського парку

03.11.2019 працівники нашої школи долучилися до загальноміського суботника. Прибирання території Волонтерського парку розпочалося о 9.00. Учителі школи та технічний персонал, озброївшись віниками, мітлами та граблями, очистили місцевість від опалого листя, повимітали доріжки та згребли інший непотріб.
31 жовт. 2018

XIV сезон Харківської міської шкільної Ліги КВК

30.10.2018 команда КВК нашої школи стала переможцем відбіркового туру Харківської міської шкільної Ліги КВК сезону 2018/2019 р.р. Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!
29 жовт. 2018

Iнформаційно-виховні години

29.10.2018 о 8.00 в нашій школі класними керівниками були проведені інформаційно-виховні години, присвячені звільненню України від нацизму в Другій світовій війні. Діти познайомилися з легендарними сторінками історії країни, ушанували пам´ять загиблих хвилиною мовчання.