3 вер. 2018

Перше вересня…

Перше вересня… Знову вулиці розквітли від дитячого щебету, юнацьких усмішок та чарівної хуртовини осінніх квітів. Це наш край, наша держава Україна зустрічає День знань – справжнє всенародне свято мудрості й добра. 117 першокласників приєдналися до шкільної родини. Приємно, що свято прийшли розділити гості; Лункаш Євгенія Петрівна – заступник начальника управління начальник відділу організаційної та кадрової роботи Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради та Ляліна Тетяна Євгенівна – завідувач методичного центру Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради. Бажаємо всім дітям вдалих перших уроків та успіхів у навчанні.
28 серп. 2018

ТЕМА ПЕРШОГО УРОКУ в новому 2018-2019 навчальному році

Перший урок в навчальному році — важлива подія як для усіх учнів, так і для їхніх батьків та вчителів. Саме тому підготовка до цієї дати повинна бути належною. Окрім урочистих заходів обов’язковим, як дає зрозуміти програма Міністерства освіти, 1-го вересня є і проведення першого уроку. РЕКОМЕНДОВАНІ ТЕМИ Щорічно міністерство пропонує свої варіанти тем для першого шкільного заняття. Такі теми не є обов’язковими та можу коригуватись вчителем. Важливо, щоб початок нового навчального 2018-2019 року налаштував дітей на навчання, дав їм достатню мотивацію та корисні роздуми.

День Незалежності

Сьогодні, напередодні святкування Дня Незалежності нашої держави, за Указом Президента України вся країна офіційно вшановує головний державний символ – Прапор України! Відповідно до статті 20 Конституції, Державний Прапор України – стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Багато століть відбувалося формування нашого шляхетного та яскравого стягу - священного двоколору. Кілька поколінь захисників української землі – нашої Вітчизни – проливали кров та клали на плаху історії свої голови за цей величний символ. Адміністрація та вчителі школи взяли участь в урочистому піднятті Державного Прапора на шкільному подвір'ї.

Медогляд

До уваги батьків та учнів! Щорічний обов'язковий медогляд відбуватиметься з 27.08.2018 до 31.08.2018 з 9.00 до 15.00 у медичному кабінеті школи. Адміністрація

Батьківські збори

До уваги батьків першокласників! Батьківські збори відбудуться 27.08.2018 о 18.00 в актовому залі школи. Адміністрація
22 серп. 2018

Сквер Мещанінова

Сьогодні, 22 серпня, напередодні 75-річниці визволення міста Харкова від нацистських загарбників у сквері Мещанінова відбувся захід - вшанування пам'яті загиблих у Другій світовій війні. Учні та вчителі школи поклали квіти до пам'ятника професору О.Мещанінову.
22 серп. 2018

1 вересня

Шановні батьки та учні школи! Свято Першого дзвоника відбудеться 03.09.2018 о 8.30 на шкільному подвір'ї
20 серп. 2018

Проїзні квитки

Шановні батьки та учні школи! Проїзні квитки на міський електротранспорт можна придбати до 27.08.2018 року включно.
26 лип. 2018

Школа готується до нового навчального року

Тривають літні канікули, дітлахи відпочивають, набираються сил, а школа готується до нового навчального року: відремонтовані їдальня, кабінети шкільної творчості, історії та німецької мови. Почався ремонт коридорів. Затишною та красивою зустріне школа учнів 1 вересня.
24 лип. 2018

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

До уваги дітей та батьків! 30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Боротьба з торгівлею людьми визначена одним з пріоритетних напрямків діяльності Уряду України у сфері захисту прав людини. Торгівля людьми – злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки й діти, як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Нині у світі понад 21 мільйон людей є жертвами примусової праці.