13 лют. 2019

Батьківські збори

12 лютого о 18.00 відбулися батьківські збори для батьків одинадцятикласників. З основними питаннями з організації ЗНО перед батьками виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Куценко О.О.
12 лют. 2019

Педагогічна рада

12 лютого відбулася педагогічна рада, на якій обговорювалися питання проведення ЗНО та ДПА 2019 року. З цього питання виступила заступник директора з навчально -виховної роботи Куценко О.О. Питання поширення булінгу серед учнів висвітлили практичний психолог та соціальний педагог школи. Вони дали конкретні поради, як зарадити таким проявам у шкільному середовищі.
11 лют. 2019

З ювілеєм!

11 лютого святкує ювілей заслужений учитель України Одинцова Зоя Іванівна. Талановитий, відданий своїй справі педагог працює в нашій школі більше 30 років. Випускники минулих років прийшли привітати улюбленого вчителя з ювілеєм.
11 лют. 2019

Юні харківські тхеквондисти вибороли медалі на Кубку в Німеччині

Харківські спортсмени завоювали призові місця на Міжнародному турнірі з тхеквондо WTF «2st European Presidents Cup for Children», який відбувся 2- 3 лютого в Зіндельфінгені (Німеччина). Вітаємо Маргариту Крайнову, ученицю 8-А класу, яка у поєдинках серед кадетів (12-14 років) у ваговій категорії понад 59 кг посіла 2-е місце. У фіналі вона поступилася суперниці з Німеччини. Бажаємо подальших успіхів!
8 лют. 2019

Шановні батьки першокласників!

Шановні батьки першокласників! Відповідно до Закону України «Про освіту», листа Міністерства освіти і науки України від 03.07.2018 р. № 1/9-415 «Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення в закладах загальної середньої освіти навчальних предметів та організації освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році» та з метою попередження перевтоми дітей 6-річного віку погодити проведення додаткових тижневих канікул для учнів 1-х класів з 11 по 15 лютого 2019 року. Адміністрація
6 лют. 2019

Вебінар «Безпека в Інтернеті»

У перший вівторок лютого світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Напередодні, 5 лютого 2018 року, відділом цифрової освіти та ІКТ ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ГО «Центр кращого Інтернету» за підтримки компанії «Майкрософт Україна» було проведено вебінар «Безпека в Інтернеті» з питання, яке є надзвичайно актуальним у сучасному інформаційному суспільстві.
5 лют. 2019

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО

05.02.2019 починається реєстрація для участі у ЗНО.
4 лют. 2019

Шановні батьки!

Шановні батьки! У зв’язку з реформуванням охорони здоров’я та на підставі нормативних документів. Змінено умови проведення щорічних обов'язкових профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх шкіл.
31 січ. 2019

Наші переможці

Вітаємо Анастасію Фомченкову з перемогою. Бажаємо подальших успіхів!
31 січ. 2019

Екскурсія учнів 8 Г класу

29.01.2019 учні 8 Г класу відвідали Коледж переробної та харчової промисловості Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.