30 січ. 2019

Загальні батьківські збори

29 січня 2019 року в нашій школі відбулися загальношкільні батьківські збори. Члени батьківських комітетів мали можливість зустрітися з Головою адміністрації Новобаварського району Цибульник Т.А., депутатом Харківської обласної ради Ткаченком О.Ю., виконуючим обов'язки Голови адміністрації Холодногірського району Кошлаковим Г.Д., начальником Управління освіти Горбачовою І.І.. Батьки мали можливість поставити питання, які їх цікавили, та отримати вичерпні відповіді від керівників району.
28 січ. 2019

Переможець міського конкурсу творчих робіт "Мандрівка центром Харкова"

Вітаємо ученицю 9-В класу Берест Поліну, яка стала переможцем міського конкурсу творчих робіт "Мандрівка центром Харкова". Бажаємо подальших успіхів та нових перемог!
25 січ. 2019

Презентація ХСШ №87

Учні ХСШ №87 презентовали проект на тему "Як змінити нашу школу в найкращу сторону"
22 січ. 2019

День соборності України

22 січня в нашій школі відзначили День соборності України. Учні 10-11 класів узяли участь у круглому столі, присвяченому історичним аспекту свята.
18 січ. 2019

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

З 5 лютого 2019 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. 18 березня 2019 року – останній день реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде вносити до 25 березня 2019 року. Програма реєстрації буде розміщена на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua.
18 січ. 2019

«Віднайдений рай» УЛАСА САМЧУКА: шукаємо цінності, що нас поєднують…

Заняття гуртка «Моя майбутня професія» ЦДЮТ № 5 Харківської міськради на базі 126-ї харківської школи за участі 7-класників у форматі ігрового прес-клубу на тему «Віднайдений рай УЛАСА САМЧУКА: шукаємо цінності, що нас поєднують».
14 січ. 2019

Тренування з евакуації

В перший день ІІ семестру 2018/2019 навчального року в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №126 було проведено тренування з евакуації та відпрацювання дій учасників освітнього процесу в разі виникнення надзвичайної ситуації. У тренуванні взяли участь 18 класів школи, педагоги та технічний персонал.

Медіаграмотність для громадян

08-09 cічня 2019 року Н.І. Базюк, О.І. Вірик, Н, В. Кочанова були учасниками тренінгу "Медіаграмотність для громадян".
10 січ. 2019

Права людини крізь призму сучасності

Привітаємо автора есе, 11-класницю ХЗОШ №126, учасницю гуртка «Моя майбутня професія» ЦДЮТ № 5 Харківської міської ради Діану Шерстюк із дипломом фіналіста Всеукраїнського конкурсу «Права людини крізь призму сучасності».

Методичний день

10 січня 2019 року відбувся методичний день за темою "Розвиток творчого потенціалу вчителя - одне з пріоритетних завдань на шляху модернізації освіти". У роботі методичних студій взяли участь вчителі закладів загальної середньої освіти району з математики, біології, початкової школи. англійської мови.