17 жовт. 2018

Свято до Дня захисника Вітчизни

Сьогдні в нашій школі відбулося свято до Дня захисника Вітчизни. Учні 9-х класів підготували історико-літературну композицію "Від козаків до кіборів", яка відтворила історію воїнства від дружинників Київської Русі до сьогодення.
14 жовт. 2018

ІІІ міської турнір юних інформатиків

13 жовтня 2018 року у Харківському національному університеі радіоелектроніки відбувся ІІІ міської турнір юних інформатиків для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харькова. У турнірі приняйли участь учні нашої школи Задара Дмитро, Казюта Іван.

Козацький гарт

Напередодні Дня захисника України учні 5-8-х класів узяли участь у квісті "Козацький гарт". Спортивні та інтелектуальні змагання припали до душі всім учасникам.
12 жовт. 2018

З Днем захисника України!

З 2014 року 14 жовтня в нашій країні відзначається День захисника України. Він збігається зі Святом Покрови Пресвятої Богородиці, яке для запорізьких козаків завжди було шанованим, бо саме в цей день зазвичай обирали нових старшин. Багата на подвиги історія українського воїнства! Щиро вітаємо всіх, хто стоїть на захисті миру й спокою нашого народу!

Тижнів Німeччини в Украіні 2018

Учні нашоі школи прийняли участь у конкурсі малюнків "Дюрeр та інші. Галeрeя німeцьких митців", який проводиться у мeжах заходів щодо "Тижнів Німeччини в Украіні 2018". Цe учeниці 9-Г класу Бойко Катeрина і 9-В Дьомина Олeна. Зичимо успіхів нашим дівчатам в конкурсі, рeзультати якого будуть відомі 20 жовтня на відкритті виставки робіт в приміщeнні Дома Нюрнбeрга.
9 жовт. 2018

Зустріч поліцейських з учнями

09.10.2018 до нашої школи завітали представники патрульної поліції м. Харкова. Корисною виявилася бесіда з учнями 9-А класу про права та обов'язки учнів, про безпечне поводження на вулицях міста, про правила міжособистісного спілкування . Індивідуальні бесіди провели з учнями 6-А, 7-А класу.
9 жовт. 2018

ХIІ міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів

9 жовтня 2018 року в нашій школі пройшов І (районний) етап ХІІ міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів. У турнірі взяли участь команди шкіл Холодногірського району. Вітаємо команду нашої школи у складі: Бувалця Олександра, Козлової Мирослави, Смолянюк Катерини, Тимченко Анни, Деміної Оліни, яка посіла ІІ місце в районному етапі ХІІ міського турніру юних вихідників і раціоналізаторів під керівництвом вчителя Ткаченко Оксани Михайлівни. Бажаємо подальших успіхів!
8 жовт. 2018

ЗМІНЮЄМО СВІТ НА КРАЩИЙ

«Ми зможемо змінити Світ!» Під таким гаслом в Університеті імені Альфреда Нобеля у м. Дніпро пройшов творчий конкурс, який поєднав студентів країн Європи, Азії, Африки і Латинської Америки. У заході взяли участь автори – гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міськради.
7 жовт. 2018

ХНЭУ им. С. Кузнеца

6 октября 2018 года учащиеся 11-А класса посетили Харьковский национальній єкономический университет имени С. КУзнеца
4 жовт. 2018

ЗНО-2019: ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Навчальний рік увійшов в активну фазу, і все більше випускників цікавляться змістом і процедурами зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Тож повідомляємо, що зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» (ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року).