Конкурс виразного читання поезій

14 лист. 2018
Щасливі ми, що народилися на такій чудовій мальовничій землі, на нашій славній Україні. Тут жили наші батьки – тут корінь роду українського. І де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємося до сліз, зачувши рідне слово…

9 листопада в Україні відзначався  День української писемності та мови. Це одне з наймолодших державних свят. Його запроваджено  1997 року за ініціативою Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка.

Сьогодні в нашій школі відбувся конкурс виразного читання поезій, присвячених Україні. Цей захід мав на меті довести, що ми – справжні українці, що  можемо красиво, артистично декламувати вірші, присвячені нашій рідній Батьківщині. Оцінювало  виступи журі, яке склали учителі української мови та літератури, історії, правознавства. Гран-прі одностайно було присуджено учню 9-Д класу Книшу Івану, І місце посіла Берест Поліна, ІІ місце – учениці 9-В класу Києнко Вікторія та Смолянюк Катерина, ІІІ місце розділили Дєєв Єгор та Щербина Денис. Щиро вітаємо переможців, призерів та усіх, хто долучився до прекрасного українського слова.