20 бер. 2023

Мінна безпека

4 квітня - Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в розмінуванні.На жаль, для України ця проблема ще тривалий час буде пам’яткою про злочини російських окупантів. Напередодні весняних канікул в усіх класах відбуваються години спілкування, бесіди, ігрові заняття, інструктажі з мінної безпеки.
15 бер. 2023

Атестація 2023

Атестація є суттєвим моментом у діяльності як керівника закладу освіти, усього педагогіч­ного колективу, так і кожного педагогічного працівника, що прагне до самовдосконалення, самоствердження, до більш високого посадового статусу. Тому атестацію слід розглядати як скла­дову педагогічної та управлінської діяльності закладу освіти, що здійснюється протягом усього навчального року. 15.03.2023 у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 126 відбулася атестація педагогічних працівників. Натхненні учителі поділилися своїм досвідом, розповіли про методичні цікавинки, які вони використовують на уроках. Учителі першої, другої та вищої кваліфікаційних категорій показали свій професіоналізм та поставили плани на майбутнє.
14 бер. 2023

НМТ -2023

Модель вступної кампанії уже визначена: вступники на перший курс закладів вищої освіти проходитимуть національний мультипредметний тест (НМТ). Іспит не буде складнішим за традиційне тестування на ЗНО. Щоб переконатися в цьому, навчитися розподіляти час на виконання завдань із різних предметів, визначити теми, над якими варто ретельніше попрацювати, абітурієнтам потрібно буде виконати завдання демонстраційних варіантів НМТ. НМТ-2023: демонстраційний тест з української мови, з математики. історії України
11 бер. 2023

Шевченківські дні

Цьогоріч ми відзначаємо 209-у річницю з дня народження та вшановуємо 162-у річницю з дня смерті видатного українця, що став найвеличнішим символом волелюбної України. Суспільний феномен Тараса Шевченка не перестає приваблювати не тільки дослідників, але й школярів. Непересічний талант Кобзаря учні 9-А класу намагалися вивчити в розрізі статистики. Школярі початкових класів про нашого видатного поета говорили як про просту людину і талановитого митця, читали його поезії напам'ять.
3 бер. 2023

День письменника

3 березня кожного року весь світ відзначає професійне свято – День письменника. Подію заснував ПЕН-клуб (міжнародне об’єднання письменників) у 1986 році. В Україну свято прийшло аж у 2012 завдяки ініціативі української письменниці Лариси Ніцой.
2 бер. 2023

До уваги батьків!

ПВК «Редан»: хто вони та чим загрожують українським підліткам?
1 бер. 2023

Весна

Весна - це символ відродження природи. Наші предки перший день весни зустрічали з особливою радістю. Учні 1-5 класів теж вітали весну піснями, віршами, яскравими листівками. Діти згадали народні традиції, яких дотримуються українці весною.
26 лют. 2023

24 лютого 2023

Дев'ять років тому російська федерація розпочала збройну агресію проти України. Усе почалось у Криму. Диверсійні групи здійснили спроби захопити кримський півострів. 26 лютого 2014 року на заклик Меджлісу кримськотатарського народу до Верховної Ради Автономної Республіки Крим вийшли тисячі кримських татар, українців та представників інших національностей чинити спротив російській окупації та заявити всьому світу про цілісність України. Наступного дня, о 5-й ранку, до урядових будівель АРК увійшли регулярні військові формування росії. 26 лютого в Україні - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим. Напередодні в 5-11 класах були проведені онлайн інформаційні години “Окупація Криму. Рух Опору”, учні переглянули фільм “Хронологія окупації", ознайомились з фотоматеріалами в шкільній бібліотеці.
25 лют. 2023

Леся Українка

25 лютого виповнюється 152 роки  від дня народження  української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури, великої доньки свого народу – Лесі Українки. Образ Лесі – не про “слабосилу, хвору дівчину”. Її життя– це історія успіху за, здавалося б, несприятливих обставин. Це невтомна праця та вміння досягати поставленої мети. Хто має сильне бажання – просто робить свою справу. Попри війну, сльози, переживання за тих, хто на фронті, українська жінка сьогодні лишається захисницею, символом щастя і незламності. Як  Леся Українка! “А в серці тільки ти, Єдиний мій, коханий рідний краю!”
22 лют. 2023

Методичний день

22.02.2023 у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 126 було проведено методичний день за темою: «Сутність та значення патріотичного виховання у формуванні компетентністної особистості як основоположного напрямку освітнього процесу в закладах освіти».   До участі були запрошені вчителі української мови та літератури, початкових класів, англійської мови та фізичної культури закладів загальної середньої освіти Холодногірського району.  Упродовж методичного заходу вчителі ділилися своїм досвідом щодо використання новітніх технологій навчання та становлення свідомої особистості-патріота. Дякуємо всім учасникам за плідну роботу, а Управління освіти - за можливість мати продуктивну полеміку між викладачами різних закладів освіти.