15 груд. 2023

Зустріч з представниками ДСНС

14 грудня учні 3-4 класів були учасниками онлайн-зустрічі з представниками ДСНС Холодногірського району, під час якої повторили правила поведінки на новорічні свята, прослухали застереження про використання піротехнічних засобів.
15 груд. 2023

Тиждень доброчесності

Тиждень доброчесності в нашему ліцеї триває з 04 по 10 грудня 2023 року. Мета Тижня – знайомство учнівства з поняттям «доброчесність», актуалізація та поглиблення знань про корупцію та її негативні наслідки.
13 груд. 2023

Вітаємо Артемова Анну

В екопатріотичній акції "Зайву літературу - на макулатуру, гроші - на ЗСУ", яка тривала протягом листопада, активно брали участь учні, батьки, учителі ліцею. Найбільше, 134 кг, макулатури здала учениця 1-Б класу Артемова Анна. Грамоту Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради за небайдужість, патріотизм й активну участь в акції дівчинці вручила директор закладу освіти Усиченко Л.М.
12 груд. 2023

Вітаємо з перемогою!

Щиро вітаємо учнів 3-А класу, які здобули вагомі спортивні перемоги! Рябуха Злата посіла І місце в естафеті Кубка м.Харкова з роликового спорту, а Бешенко Роман - ІІІ місце у Відкритому турнірі з дзюдо, що відбувся в м.Києві! Діти, ми пишаємося вами й бажаємо нових спортивних досягнень!
10 груд. 2023

День знайомства з ХНУРЕ

10.12.2023 учні 10-11класів нашого ліцею відвідали День знайомства з ХНУРЕ, який відбувся в онлайн- форматі. Присутні на зустрічі учні дізналися про університет, занурилися атмосферу студентства в ХНУРЕ, віртуально ступили на поріг Першого серед кращих, дізналися про можливості для саморозвитку, ІТ-партнерів та міжнародні програми.
10 груд. 2023

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу конкурсу з української мови імені Петра Яцика: Глебова Нікіту (3 клас) - ІІІ місце; Цигенко Уляну (4 клас) - І місце; Старікова Валерія (9 клас) ІІІ місце; Шалімову Дар'ю (8 клас) - ІІ місце; Боєва Поліна (11 клас) - І місце! Бажаємо успіхів та подальших перемог!
9 груд. 2023

Офлайн-зустріч

9 грудня в метрошколі відбулася офлайн-зустріч учнів ліцею з представниками ХДАДМ. Під час зустрічі учні ознайомилися з факультетами цього вищого навчального закладу, з навчальними спеціальностями, перспективами майбутньої професійної діяльності та правилами вступу до ВНЗ.
7 груд. 2023

День місцевого самоврядування

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Представники ДЮГО "Однодумці" провели сьогодні зустріч з учнями 3- 4 класів, під час якої поділились з молодшими ліцеїстами інформацією про шкільні проєкти, провели гру "Ти - майбутній лідер", підвели підсумки акції "Теплі долоньки", обговорили ідеї організації новорічного шкільного свята в дистанційному форматі.
6 груд. 2023

6 грудня - День Збройних Сил України

6 грудня - День Збройних Сил України - свято мужності, героїзму й відваги. Воно стало по-справжньому загальнонародним під час повномасштабної війни. Учні, батьки, учителі Харківського ліцею 126 щиро вітають захисників української землі! У День Збройних Сил України ми бажаємо вам бравих ідей і добрих надій, реалізації планів і завдань, міцних сил і незламної віри в перемогу! Наші серця сповнені поваги й любові до кожного з вас, і - молитви за кожного з вас! Ви - слава України, ви - її герої!
4 груд. 2023

Національний тиждень читання

В Україні стартував третій за рахунком Національний тиждень читання. Він об’єднує між собою читачів, видавців, письменників, книгарів зі всієї країни та покликаний розвивати культуру читання серед українців. Тренд 2023 року на Тижні – "Бути своїми". Воно має нагадати про "важливість зв’язку між поколіннями, між читачами й літераторами, між усіма українцями, особливо під час війни".