22 січ. 2024

День Соборності України

Сьогодні велике державне свято - День Соборності України! У цей день 105 років тому відбулась одна з найбільш важливих подій нашої історії – проголошення Акту Злуки, який об’єднав українців в єдину незалежну Українську Народну Республіку. Десятиліттями радянська влада замовчувала цей факт, переписувала та спотворювала історію, щоб привласнити собі з’єднання східної й західної України, грати на ідеї федералізації й поділу нашої держави на частини. Напередодні цієї дати педагоги ліцею провели з учнями уроки історичної пам'яті та патріотичного виховання, години державності "Єдність дарує непереможність", шкільна бібліотека презентувала виставку літератури " Соборна мати- Україна, одна на всіх як оберіг". 22 січня в класах відбулися уроки громадянства" Ми- громадяни незалежної України". Учні метрошколи виготовили патріотичні листівки та взяли участь у "ланцюгу єдності". Цей день символізує, що ми, українці, один народ, який згуртовує любов до рідної землі.
21 січ. 2024

Zoom-конференції

Учні 10-11-х класів нашого ліцею взяли участь у Zoom - конференції, яку підготували й провели викладачі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Майбутні абітурієнти отримали змістовну інформацію щодо вступної компанії 2024 року. Особливий інтерес викликала також розповідь про якість, умови навчання та перспективи працевлаштування.
16 січ. 2024

Онлайн-конкурс

Департамент безпеки та здорового способу життя Асоціації ДЮГО «Однодумці» Холодногірського району на початку січня 2024 року підбив підсумки онлайн-конкурсу, що традиційно відбувся перед зимовими канікулами серед учнів 1-11-х класів «Безпечні зимові канікули».
16 січ. 2024

Вітаємо з перемогою!

Розпочинаємо рік з гарних новин! Укотре команда «Кварк» виправдала всі сподівання холодногірців, виборовши ІІ місце у фінальному етапі ХХХ Всеукраїнського учнівського турніру юних фізиків, що тривав з 12 -15 січня 2024 року в дистанційному форматі на базі Комунального закладу «Рішельєвський науковий ліцей» (м.Одеса).
13 січ. 2024

Метрошкола під час зимових канікул

Єдина у світі метрошкола під час зимових канікул гостинно прийняла учнів 3 - х класів нашого ліцею. Викладачі Центру позашкільної освіти "Старт" підготували для дітей пізнавально- розважальну програму з елементами творчості "Тепло умілих рук". Із задоволенням школярі танцювали, брали участь в іграх і вікторинах, відгадували загадки і спілкувались в безпечних умовах з однолітками.
10 січ. 2024

Зимові канікули

Діти завжди з нетерпінням чекають на зимові канікули, щоб зануритися в чарівний світ свят і старовинних традицій. У цей особливий період учні нашого ліцею активно спілкуються з класними керівниками й однолітками під час віртуальних екскурсій, подорожей, вікторин, квестів. Учні 11-х класів відвідали "ЛандауЦентр", шестикласники провели гру- вікторину "Я й Україна", учні 7 -В класу створили творчу атмосферу, виготовляючи портрети Зими в онлайн- майстерні, учні 3-В класу взяли участь у пізнавальній грі-квесті "Птахи, що зимують в Україні". Попереду кілька днів канікул, а це означає, що цікаві зустрічі й подорожі ще відбудуться.
4 січ. 2024

Зимові канікули

Зимові канікули- це час для подорожей, відпочинку й зустрічей з однокласниками. Учні 3-А класу завітали до супермаркету "Клас", де стали учасниками майстер-класу з виготовлення смаколиків. Захопливий процес створення солодощів, новорічний настрій, доброзичливе спілкування панували в дитячому колективі. Наприкінці зустрічі учні отримали дипломи шефа та разом скуштували виготовлені власноруч цукерки.
1 січ. 2024

Години спілкування

Години спілкування, інструктажі, квізи, конкурси малюнків, лепбуків, коміксів, тренінги в класних колективах ліцею перед зимовими канікулами були присвячені питанням безпечної поведінки під час сигналу "Повітряна тривога", дотримання правил пожежної безпеки, дорожнього руху, мінної безпеки та профілактики шлунково-кишкових захворювань. Учні в останній день занять мали змогу поринути в передсвяткову новорічну атмосферу: розважальні програми, квести, казкові феєрії, конкурси новорічних листівок і привітань дарували піднесений настрій напередодні зимових канікул.
1 січ. 2024

Матеріали

Матеріали під час підготовки та проведення уроків з історії України, всесвітньої історії, громадянської освіти, української мови, української літератури, виховних годин, годин спілкування, засідань «круглих столів» тощо.
31 груд. 2023

Напередодні Нового 2024 року

Напередодні Нового 2024 року дітей і батьків привітала директор ліцею Усиченко Л.М., яка побажала всім миру й добра, а дітям - цікаво відпочити під час канікул і з новими силами розпочати ІІ семестр.