4 груд. 2023

Вітаємо з перемогою

Вітаємо Гнатовську Яну, ученицю 4 -В класу, з отриманням диплому лауреата І ступеня за участь у Всеукраїнському двотуровому конкурсі образотворчого мистецтва «Патріотична палітра». Бажаємо подальших успіхів.
4 груд. 2023

4 грудня - Міжнародний день інформатики

У всьому світі День інформатики 2023 відзначають 4 грудня. Свято було започатковано ще в 1948 році. Саме цього дня було зареєстровано патент на створення Цифрової електронної обчислювальної машини.
3 груд. 2023

Акція "16 днів проти насильства"

Щорічно у світі з 25 листопада до 10 грудня проводиться акція «16 днів проти насильства», мета якої – привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Учні 5- х класів напередодні в дистанційному форматі зустрілися зі шкільним офіцером поліції Дядюк Тетяною Вікторівною. Під час інтерактивної бесіди обговорили питання: що таке насилля, які є його форми, як можна себе захистити від образ словесних і фізичних, як дітям уберегтися від насильства та експлуатації в інтернеті.
2 груд. 2023

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. Безумовно, СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні з особливим співчуттям і підтримкою ставитися до людей з ВІЛ, адже найчастіше вони відчувають себе самотніми у боротьбі зі страшною недугою. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом − звернути увагу суспільства на цю проблему. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, яка була задумана весною 1991 року. Її ідея належить художнику Франку Муру. Проект «Червона стрічка» символ співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу. У нашому ліцеї були проведені тематичні заходи під час яких розглянуті питання щодо виникнення, зараження та поширення ВІЛ – інфекції.
30 лист. 2023

Свято в ТРЦ Шато Ледо

«Шато Ледо» - це завжди активно, безпечно та весело! Багато позитивних вражень та емоцій отримали учні 3-4 класів ліцею, відвідавши свято в ТРЦ «Шато Ледо».
28 лист. 2023

Вітаємо з перемогою!

Цьогорічні перемоги команди «Кварк» почалися! На цей раз команда фізиків «Кварк» піднялась на ступінь вище, ніж у минулому році, виборовши ІІ місце у командній першості ХХХІ міського турніру юних фізиків! Поздоровляємо збірну команду десятикласників, у складі: Рапія Руслама ( ХЛ № 87), Бурякова Єгора (ХЛ № 126), Рослякова Данила та Хричова Дениса (ХЛ № 152), Продащука Максима (ХЛ №13), які не тільки переконливо аргументували свої рішення, а й сміливо доводили їх у запеклих дебатах і дискусіях.
25 лист. 2023

Пам'ятаємо!

Напередодні 25 листопада 2023 року - Дня вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років у нашому ліцеї відбулися онлайн - години пам'яті, тематичні класні години скорботи. Бібліотекарі закладу освіти підготували документальну виставку "Не підлягає забуттю", учні 4-6 класів створили тематичні малюнки й аплікації. У суботу о 16.00 діти з батьками та вчителі долучились до загальнонаціональної хвилини мовчання та Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті".
21 лист. 2023

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Це державне свято, яке було встановлене на честь Революції Гідності 2013-2014 років. Революція Гідності розпочалася 21 листопада 2013 року, коли сотні тисяч українців вийшли на Майдан Незалежності в Києві, щоб продемонструвати свою незгоду з рішенням уряду призупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Протестувальники вимагали європейського вибору України, припинення корупції та порушення прав людини. У нашій країні 21 листопада стало символом боротьби українців за свободу, демократію та європейське майбутнє. Напередодні в усіх класних колективах відбулися інформаційні хвилинки, під час яких учні переглянули  документальний фільм «Зима, що нас змінила» про події на Майдані, бібліотекарями підготовлена тематична онлайн-виставка літератури, серед 9-11 класів проведено конкурс відеопрезентацій на тему: «Я і Революція Гідності», серед 6-8 класів- конкурс малюнків на тему: «Ми – діти вільної України»
20 лист. 2023

Конкурс "Бобер - 2023"

Наш ліцей відзначається активною участю своїх школярів у різноманітних конкурсах та олімпіадах. З 13 по 18 листопада цього року учні 2 – 11-х класів взяли участь Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер 2023». Конкурс проводиться з метою популяризації і поглиблення знань з інформатики, інформаційних та комп’ютерних технологій. Міжнародний конкурс Бобер визначається складністю та різноманітністю завдань, що спрямовані на розвиток критичного мислення та навичок розв’язання задач в галузі інформатики та математики. Цей захід не лише надав можливість ліцеїстам випробувати свої сили з інформатики, змагаючись з ровесниками з усього світу, але й сприяв зміцненню їх впевненості та розширенню знань. Участь у подібних конкурсах надає можливість школярам розкрити свій потенціал та сприяє їхньому гармонійному розвитку.
19 лист. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 листопада в Україні розпочався Національний тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі в ліцеї провели заходи, що спрямовані на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму: квізи, години безпеки, відеоуроки, тренінги, години спілкування, бесіди, конкурси малюнків. Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху адже від цього залежить їхнє життя і здоров'я!