13 лют. 2024

НМТ-2024: опрелюднено дистанційні варіанти

Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти підготували демонстраційні варіанти предметних тестів — складників національного мультипредметного тесту (НМТ).
12 лют. 2024

Вітаємо з ювілеем!

11 лютого 2024 року відзначила свій 75 - річний ювілей учитель біології нашого закладу освіти, заслужений учитель України Одинцова Зоя Іванівна. Кілька поколінь випускників вважають її уособленням ліцею. З серпня 1974 року й до сьогодні вона гідно, професійно, творчо й відповідально виконує свою роботу. Хоча вчителювання - це не просто праця, а високе й благородне покликання.
9 лют. 2024

Міжнародний день піци

Щороку 9 лютого у світі відзначають Міжнародний день піци. Учні початкової школи нашого ліцею є справжніми поціновувачами цієї італійської страви. Унікальність піци полягає в тому, що діти її люблять не тільки вживати, а й готувати. Учні у вільний від уроків час відвідують майстер-класи з виготовлення популярної страви, які проводять справжні піцайоли в супермаркеті "Клас". Цінність таких занять полягає в тому, що юні кулінари можуть, працюючи в малих групах, спілкуватись, разом опановувати процес виготовлення піци, міксувати склад начинок, виявляти творчість, придумуючи назви своїм виробам, а потім гуртом сервірувати стіл і куштувати все те, що приготували. Творчість, фантазія, гра - це складові успіху будь- якої учнівської діяльності. Разом дітям смачно і весело! Міжнародний день піци - це нагадування нам про те, що піца- мистецтво, треба вміти її готувати і їсти.
7 лют. 2024

Зустріч учнів 11класів

07.02.24 відбулася відеозустріч учнів 11-х класів нашого ліцею з представниками Національного університету цивільного захисту України, які ознайомили присутніх з правилами та порядком вступу до університету, відповіли на питання учнів про цьогорічну вступну кампанію.
6 лют. 2024

День безпечного Інтернету

6 лютого у світі відзначають Міжнародний день безпечного Інтернету. Його запровадили для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. У цей день учні нашого закладу освіти повторили правила безпеки в інтернеті, узяли участь у квесті "Як уникнути ігрової залежності", виробили пам'ятку "10 золотих правил безпеки в інтернеті". Кожен з нас повинен пам'ятати, що поважливе онлайнове спілкування - це запорука нових знань, плідної співпраці з учителями й однолітками та гарного настрою.
5 лют. 2024

Роз’яснювальні заняття

Сьогодні натрапити на вибухонебезпечні предмети можна всюди, де велися чи ще ведуться бойові дії. Тому співробітники ДСНС постійно проводять роз’яснювальні заняття з учнями нашого ліцею, аби пояснити, яку небезпеку несуть ці предмети та як вберегти своє життя. На уроці безпеки з учнями 7-8 класів, який провели фахівці ДСНС, діти дізналися про те, який вигляд має вибухівка, де на неї можна натрапити та куди треба телефонувати у випадку виявлення підозрілих предметів. Учням нагадали алгоритм дій, якщо опинилися під завалами, а також під час обстрілів та бомбардувань.
3 лют. 2024

Вітаємо з перемогою

Вітаємо Боєву Поліну, ученицю 11-А класу, переможницю ІІІ (обласного) етапу конкурсу імені Петра Яцика, Диплом ІІ ступеня. Бажаємо подальших творчих успіхів та перемог!
2 лют. 2024

Фестиваль з комп'ютерної графіки

Обласний щорічний фестиваль з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів закладів освіти Харківської області
29 січ. 2024

Пам'ятаємо Героїв Крут

29 січня в Україні вшановують пам'ять Героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році. До 106 річниці цієї події в нашому ліцеї в дистанційному форматі відбулися години спілкування "Червона калина на білому снігу", історична конференція "Від героїв Крут до героїв сучасної війни", у бібліотеці оформлено тематично-оглядову виставку "На Аскольдовій могилі український цвіт…», учні 6-9 класів переглянули тематичні презентації та документальні фільми «Крути: подвиг і трагедія», «Крути – символ українського патріотизму», з учнями 2-6 класів педагоги провели бесіди «Герої нашої історії»; «Тернистий шлях до України», «Це було під Крутами…».
26 січ. 2024

День екологічної освіти

26 січня у світі відзначають День екологічної освіти. Учні й педагоги закладів освіти Холодногірського району завжди відчувають свою причетність до екологічного руху. Умови сьогодення диктують особливі вимоги щодо підвищення екологічної свідомості юних мешканців району. І тут немає місця гаслам і деклараціям, а є конкретні справи. Протягом навчального року учні, учителі, батьки збирали паперовий непотріб у межах екопатріотичної акції "Макулатуру здавай - ЗСУ допомагай", брали участь у благодійній акції "Урятуй життя безпритульним тваринам", розвішували в парках і скверах годівниці для птахів, збирали металеві бляшанки для виготовлення окопних свічок та пластикові кришечки, які використовують для виготовлення протезів нашим захисникам. А настане весна - і дорослі та юні холодногірці разом з комунальними службами долучаться до прибирання своїх дворів, вулиць, доглядатимуть за деревами, висаджуватимуть квіти. Екологічна освіта й культура починаються з уроків екології в школі, з екологічних акцій і заходів і тривають усе життя, оскільки взаємозалежність природи та людини очевидна.