3 трав. 2024

Свята Великодня

Напередодні величного й світлого свята Великодня учні Харківського ліцею N126 разом з учителями взяли участь в оформленні виставки поробок, листівок, смаколиків. У родинному колі діти долучились до випікання пасок, творчо прикрасили готові вироби, розмалювали писанки. Наша шкільна родина підготувала для захисників паски, вітальні листівки, зроблені дитячими руками сувеніри й обереги. Велике весняне свято кожному з нас несе віру, надію, оновлення.
1 трав. 2024

Загальношкільні батьківські збори

Наприкінці навчального року в нашому ліцеї традиційно відбуваються батьківські збори. 01 травня відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких було підведено підсумки навчально-виховної роботи 2023/2024 навчального року та окреслено основні приорітетні завдання на 2024/2025 навчальний рік.
30 квіт. 2024

Батьківські збори 11-х класів

30 квітня 2024 року в Харківському ліцеї №126 для батьків учнів 11-х класів проведено батьківські збори з питань завершення навчального року та складання національного мультипредметного тесту. Батьків цікавив порядок складання НМТ цього року, його особливості, порядок вступу на навчання для здобуття вищої освіти тощо. Вичерпні відповіді на ці питання надали директор ліцею Усиченко Л.М., заступник директора з НВР Куценко О.О. та класні керівники Бендега С.П., Чижова Ю.Г.
29 квіт. 2024

Нарада при директорові

29 квітня в Харківському ліцеї 126 відбулася педагогічна нарада. Директор ліцею Усиченко Людмила Миколаївна проаналізувала результати роботи та розповіла про порядок закінчення 2023/2024 навчального року. Учителі розглянули також низку поточних питань, визначились із завданнями щодо до закінчення навчального року, опрацювали методичні рекомендації, у яких ідеться про особливості роботи в умовах воєнного стану.
26 квіт. 2024

Твій біль, Україно, - Чорнобиль

26 квітня - Міжнародний день пам’яті Чорнобиля. Сьогодні перед початком уроків у нашому ліцеї учні й учителі хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи. В онлайн-форматі відбулися тематичні уроки пам'яті й години спілкування, під час яких діти згадали імена земляків-учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учні взяли участь у районному вернісажі малюнків, присвяченому 38 - й річниці найбільшої техногенної катастрофи в історії людства.
23 квіт. 2024

Турнір 2024

Команда «PIXCEL» Холодногірського району брала участь у ХХІІІ міському турнірі з основ інформатики для учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти, що відбувся 20 квітня 2024 року в дистанційному форматі. Діти отримали диплом за «Творчий підхід».
21 квіт. 2024

Квест-конкурс

19.04.2024 учні 11-Б класу нашого закладу освіти взяли участь у Міському відкритому математичному квест-конкурсі: "Космічна матемагія "Зірки Харкова""
19 квіт. 2024

День поезії та творчого мислення

Щороку 19 квітня разом з усім світом ми відзначаємо День поезії та творчого мислення. Творчі люди – це люди мистецтва, нерідко поетичного. Особлива енергетика поезії веде за собою, надихає й об’єднує. Усього кілька поетичних рядків дивним чином можуть передати романтичні почуття та філософські роздуми, радість життя та біль утрат.
18 квіт. 2024

День цивільного захисту

18.04.2023р. у комунальному закладі "Харківський ліцей № 126" були проведені заходи, на яких обговорювали такі теми: дії при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів; алгоритм дій при отриманні сигналів «Повітряна тривога»; радіаційна та хімічна небезпека; дотримання правил пожежної безпеки у весняно-літній пожежонебезпечний період. День цивільного захисту в ліцеї розпочала міжнародна гуманітарна організація Handicap International (Humanity & Inclusion), яка провела лекцію з "Мінної безпеки" для 2-10 класів. Організація FCD навчила найменших поводженню з вибухонебезпечними предметами. Також упродовж дня учні мали можливість отримати корисну інформацію, перевірити свої знання з безпеки на виховних годинах, іграх-вікторинах, брейн-рингу, квізах та уроках-подорожах. Прості та корисні поради допоможуть зберегти здоров’я та життя у небезпечних ситуаціях. Тож будьмо в безпеці й піклуймося одне про одного!
17 квіт. 2024

Районний ЛайфFest "Молодь змінює світ"

Сьогодні в нашому районі відбувся перший районний ЛайфFest "Молодь змінює світ". Ініціатором його виступила голова Адміністрації Холодногірського району Неллі Юріївна Цибульник.