ВАС ВІТАЄ

61093, м. Харків, вул. Підлісна, 9

E-mail: [email protected] тел. 725-86-96

25 бер. 2024
З початку ІІ семестру 2023/2024 навчального року в нашому закладі освіти здійснювалась системна профілактична робота щодо безпеки життєдіяльності учнів. Благодійна організація "Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні", представники відділу НС по Холодногірському району, шкільні офіцери поліції, ювенальні поліцейські, медики проводили онлайн- зустрічі, спрямовані на збереження життя й здоров'я учнів.
20 бер. 2024
Закінчився Чемпіонат України з плавання серед кадетів, 16-19 березня 2024 р. у м. Полтава. Учень нашого ліцею Єгор Торгашов показал найкращий результат та виборол 2 місце, на дистанціях: 100 брас - 1:11.97 та 200 брас - 2:40.45. Вітаємо спортсмена, його батьків та тренерів. Бажаємо подальших успіхів!
18 бер. 2024
18 березня учні 10-х класів долучилися до парламентського онлайн-уроку, присвяченого Дню створення Української Центральної Ради. Учнівство привітав Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко.  Старшокласники дізналися неймовірні факти про перший український Парламент - Центральну Раду, передумови її створення та історичну значущість, а також ознайомилися з особливостями сучасного українського парламентаризму та роботою Верховної Ради України. Закінчився урок цікавою вікториною.