11 лют. 2022

Змагання з тхеквондо

З 10 лютого в Івано-Франківську проходять фінальні змагання з тхеквондо (ВТФ) у межах IV літньої Гімназіади України. У них беруть участь школярі віком від 16 до 18 років, які виступають у складі збірних команд регіонів. Усього для участі в Гімназіаді зареєстровано 62 учні (36 хлопців і 26 дівчат). 11 лютого учениця 11-Б класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 126 Крайнова Маргарита посіла перше місце у змаганнях і тепер у травні представлятиме наше місто, нашу країну на Всесвітній Гімназіаді в Парижі. Ми пишаємося переможницею й бажаємо їй подальших перемог.
10 лют. 2022

Олімпіада з біології

10 лютого 2022 року відбудеться ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології в дистанційному форматі.
9 лют. 2022

Олімпіада з астрономії

09 лютого 2022 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна в дистанційному режимі відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.
8 лют. 2022

Флешмоб

Педагогічні працівники нашого закладу взяли участь у заході “Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного інтернету”, який відбувся 08 лютого 2022 року з 14:00 до 15:00.
8 лют. 2022

День безпечного Інтернету

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
7 лют. 2022

Фінальний етап ХІІ Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

05 лютого 2022 року в Харківській області на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся фінальний етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Переможців фінального етапу буде визначено в березні – квітні 2022 року спільним рішенням оргкомітету та журі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
7 лют. 2022

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади

Протягом тижня відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з предметів: історія, фізика, математика, англійська мова, німецька мова, хімія, українська мова та література, економіка, географія, інформатика.
4 лют. 2022

Олімпійські ігри

Сьогодні в Пекіні розпочнуться двадцять шості зимові Олімпійські ігри, які об'єднають найкращих представників світового спорту. Учні ХЗОШ 126, які мають найбільші спортивні здобутки, урочисто підняли Прапор України та олімпійський прапор. Ми віримо в наполегливість та волю наших спортсменів і спостерігатимемо за перебігом змагань.
4 лют. 2022

Тренінг "Школа гумору"

2-3 лютого відбувся тренінг «Школа гумору» для команд Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВН та Харківської міської шкільної ліги гумору в якому прийняла участь наша команда "Generation Z".
3 лют. 2022

Реєстрація ЗНО-2022

Реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року триватиме з 01 лютого до 09 березня.