Рекомендації щодо організації освітнього процесу, викладання предметів

Матеріали «Як говорити про російсько-українську війну в школі. Уроки стійкості, боротьби та перемог» (автори Антоніна Макаревич, Олександр  Панарін,  Олександр  Охріменко, Світлана Ройз та інші). Зазначені матеріали мають на меті допомогти педагогам формувати  громадянську позицію в учнів і учениць, навчити розрізняти факти і фейки, не піддаватися маніпуляціям і ворожій пропаганді. Просимо використовувати їх під час підготовки та проведення уроків з історії України, всесвітньої історії, громадянської освіти, української мови, української літератури, виховних годин, годин спілкування, засідань «круглих столів» тощо.

Як технічно організувати дистанційне навчання - покрокова інструкція

Видавництво «Ранок» надало доступ до підручників за програмою НУШ

Рекомендації для проведення тематичних виховних годин або уроків щодо інформаційної безпеки

Офіс Доброчесності Національного агенства з питань запобігання корупції і Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони підготували рекомендації для проведення тематичних виховних годин або уроків щодо інформаційної безпеки.

Український інститут розвитку освіти підготував "Путівник по Всеукраїнській школі онлайн".
Путівник містить інструкції до інтерфейсу вебплатформи дистанційного навчання "Всеукраїнська школа онлайн", рекомендації щодо реєстрації, організації дистанційного й змішаного навчання, а також забезпечення доступності платформи для учнів з особливими освітніми потребами.

Джерело: Нова Українська школа