Благодійні внески

Благодійні внески для

ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 126 Харківської міської ради Харківської області

(адреса школи: вул. Підлісна, 9)

р/р 35422009001823
ГУДКСУ в Харківській обл.
код 02146305

ПАМ’ЯТКА батькам,

які планують здійснити благодійний внесок до навчального закладу

Закон України «Про благодійництво та благодійні організації»

Постанова Кабінету Міністрів Українивід 04.08. N 1222 «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування»фінансування

Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.11 № 1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків»

Лист МОН України від 09.04.2012. 1/9-272 "Щодо благодійних внесків"

Лист МОН України від 28.04.2010 №1/9- 290 "Щодо здійснення благодійних та спонсорських внесків"

Всі матеріальні цінності оприбутковано через централізовану бухгалтерію управління освіти адміністрації Холодногірського району

Адміністрація, педагогічний колектив школи висловлюють щиру подяку усім батькам учнів за розуміння проблем, які постійно виникають перед школою, і за безкорисливу, конкретну допомогу у зміцненні її матеріально - технічної бази, що сприяє покращенню умов для навчання і виховання підростаючого покоління.

Благодійні внески для Харківської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 126
(адреса закладу: вул. Підлісна, 9)