Патріотичне виховання

Національно – патріотичне виховання підростаючого покоління

13 жовтня 2017 року в нашій школі відмічали Свято захисника України. Учні всіх паралелей виготовили яскраві плакати, малюнки, аплікації. У спортивному залі школи семикласники разом з класними керівниками влаштували цікаві козацькі розваги. На цьому світі були присутні солдати Харківського гарнізонного Будинку офіцерів, вони очолили загони маленьких козачат, допомагали їм у виконанні вправ та завдань. (ФОТО)

До Дня захисника України Національна академія Національної гвардії України урочисто відчинила свої двері для школярів Харкова та області. Учні нашої школи побачили буденне військове життя та поспілкувались із майбутніми офіцерами. (ФОТО)

13 жовтня, напередодні Дня Захисника України, учні 6-х класів провели урочисту зустріч з воїнами АТО та волонтерами. Діти не тільки приготували святковий концерт, а ще й самі приєдналися до волонтерського руху, взявши участь уакції «Солодощі для фронту». Гості, в свою чергу, теж порадували своїми талантами: соладат-письменник Іван Лисак та волонтер-поетеса Марко Терен – віршами, а фронтмен гурту «Папа Карло» Василь Рябко- піснями. Зустріч була цікавою, повчальною і дуже душевною!!! (ФОТО)