Планове тренування з евакуації

Сьогодні, 14.09.2021, у ХЗОШ № 126 відбулося планове тренування з евакуації та відпрацювання дій учасників освітнього процесу в разі виникнення надзвичайної ситуації. О 14.00 після сигналу 3 дзвінка всі учасники освітнього процесу організовано вийшли на шкільне подвір′я. Протягом 5 хвилин зі школи вийшли 570 учнів 6-11 класів, 25 учителів школи та 9 технічних працівників. У межах акції «День з поліцейським та рятівником» відбулася роз´яснювально – інформаційна бесіда з представниками патрульної поліції та ДСНС. Дітям показали прилади, які використовують працівники рятувальної служби, учні повторили знаки та правила дорожнього руху. Відповідальний за проведення тренування з евакуації - посадова особа з питань ЦЗ Балала Л.М.
Створено 14.09.21
Альбом школи