ВАС ВІТАЄ

61093, м. Харків, вул. Підлісна, 9

E-mail: [email protected] тел. 725-86-96

3 трав. 2024
Напередодні величного й світлого свята Великодня учні Харківського ліцею N126 разом з учителями взяли участь в оформленні виставки поробок, листівок, смаколиків. У родинному колі діти долучились до випікання пасок, творчо прикрасили готові вироби, розмалювали писанки. Наша шкільна родина підготувала для захисників паски, вітальні листівки, зроблені дитячими руками сувеніри й обереги. Велике весняне свято кожному з нас несе віру, надію, оновлення.
1 трав. 2024
Наприкінці навчального року в нашому ліцеї традиційно відбуваються батьківські збори. 01 травня відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких було підведено підсумки навчально-виховної роботи 2023/2024 навчального року та окреслено основні приорітетні завдання на 2024/2025 навчальний рік.
30 квіт. 2024
30 квітня 2024 року в Харківському ліцеї №126 для батьків учнів 11-х класів проведено батьківські збори з питань завершення навчального року та складання національного мультипредметного тесту. Батьків цікавив порядок складання НМТ цього року, його особливості, порядок вступу на навчання для здобуття вищої освіти тощо. Вичерпні відповіді на ці питання надали директор ліцею Усиченко Л.М., заступник директора з НВР Куценко О.О. та класні керівники Бендега С.П., Чижова Ю.Г.