Вас вітає Харківська загальноосвітня

школа І-ІІІ ступенів № 126

Харківської міської ради харківської області

Адреса школи:

61093, м. Харків, вул. Підлісна, 9

тел. 376-61-50

Як нас  Знайти

Паспорт доступності до закладу

/Files/images/BanerGUON_200x80.jpg

/Files/images/golovna/департ.png

/Files/images/novini_2013/i.jpg

/Files/images/Педпреса.gif

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

19 жовт. 2018
19 жовтня учні школи взяли участь у благоустрої та поліпшені санітарного стану території школи.
19 жовт. 2018
Вітаємо команду нашої школи, яка посіла ІІ місце у районному етапі КВК
17 жовт. 2018
17 жовтня учнів 3-х класів відвідали екскурсію до Кінологічного центру. У супроводі вчителів дізнались про специфіку роботи кінологічної служби. Також поліцейські показали дітям можливості службових собак. А саме, як вони без жодних зусиль долають смугу перешкод, знаходять «вибухівку», виходять на слід та затримують злодіїв.
17 жовт. 2018
Сьогдні в нашій школі відбулося свято до Дня захисника Вітчизни. Учні 9-х класів підготували історико-літературну композицію "Від козаків до кіборів", яка відтворила історію воїнства від дружинників Київської Русі до сьогодення.
14 жовт. 2018
13 жовтня 2018 року у Харківському національному університеі радіоелектроніки відбувся ІІІ міської турнір юних інформатиків для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харькова. У турнірі приняйли участь учні нашої школи Задара Дмитро, Казюта Іван.
12 жовт. 2018
Напередодні Дня захисника України учні 5-8-х класів узяли участь у квісті "Козацький гарт". Спортивні та інтелектуальні змагання припали до душі всім учасникам.