День поезії та творчого мислення

19 квіт. 2024
Щороку 19 квітня разом з усім світом ми відзначаємо День поезії та творчого мислення. Творчі люди – це люди мистецтва, нерідко поетичного. Особлива енергетика поезії веде за собою, надихає й об’єднує. Усього кілька поетичних рядків дивним чином можуть передати романтичні почуття та філософські роздуми, радість життя та біль утрат.

У нашому закладі освіти напередодні цього свята традиційно влаштовують поетичні флешмоби, майстер-класи з написання віршів, літературні вікторини, челенджі. Учителі літератури проводять уроки позакласного читання, присвячені поезії. Учні молодших класів із задоволенням беруть участь у поетичних розминках, під час яких намагаються підбирати рими до запропонованих рядків. А старшокласники створюють поезії з «розкиданих» слів. Творче мислення можна проявити й на уроках музичного та образотворчого мистецтва, під час позакласних онлайн-зустрічей з поетами та художниками Слобожанщини. Здійснюючи таку роботу, педагоги ліцею намагаються розкрити творчий потенціал учнів, спонукати дітей до креативного мислення.Перші творчі здобутки здобувачів освіти можна побачити на телеграм-каналі "Харків надихає", де найталановитіші діти презентують свої поетичні твори, малюнки.День поезії й творчого мислення – гарна нагода холодногірцям "попіклуватися" про свою книжкову полицю й поповнити її новою поетичною збіркою або ж подарувати таку книгу особливій людині. Якщо ви творча особистість і любите співати, малювати чи давно мрієте написати власний вірш - саме зараз можна здійснити цей задум! Творчість не вимагає багато уваги й часу. Нехай кожен з нас спробує знайти для неї трохи місця у своєму житті!