Районний ЛайфFest "Молодь змінює світ"

17 квіт. 2024
Сьогодні в нашому районі відбувся перший районний ЛайфFest "Молодь змінює світ". Ініціатором його виступила голова Адміністрації Холодногірського району Неллі Юріївна Цибульник.

Цей захід присвячений  Дню вдячності волонтерам, який відзначають 20 квітня. Уже третій воєнний рік волонтерські організації здійснюють важливу, іноді небезпечну, роботу. Вони стали янголами   добра для багатьох мешканців нашого героїчного міста й для військових. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто загинув, захищаючи незалежність нашої держави.  Неллі Юріївна привітала волонтерські організації, подякувала їм за величезний внесок у допомогу мешканцям району. Подякою голови адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради Неллі Юріївна нагородила Асоціацію дитячо-юнацьких громадських організацій учнівського самоврядування «ОДНОДУМЦІ». Учнівська молодь розповіла про свої благодійні й волонтерські акції, які були ініційовані й здійснені протягом навчального року, діти представили фотовиставку та галерею дитячих малюнків.