Міжнародний день моральності

6 квіт. 2024
5 квітня у світі відзначають Міжнародний день моральності. У Резолюції ООН зазначено, що моральні цінності є базою всіх міжнародно-правових актів. В українському суспільстві, де поважають основні моральні принципи, люди можуть відчувати себе захищеними й щасливими. Сьогодні проблема моральності для нас є дуже гострою. Третій рік сусідня країна- агресор безсоромно порушує наше право на життя, знищує духовні цінності Слобожанщини, руйнує інфраструктуру міста й району.

Але попри негаразди та біди сьогодення, Міжнародний день моральності для учнів і педагогів ліцею є важливим й особливим. У непростих умовах онлайн-навчання вчителі активно працюють, формуючи високі моральні якості вихованців. На початку квітня учні початкових класів стали учасниками вікторини «Подорож до міста Моралі», учням 5-7 класів педагоги запропонували інтерактивні бесіди «Золоті правила моральності» і «Кодекс виховання». Старшокласники долучились до активного обговорення під час круглих столів "Людина починається з моральності" та "Думки вголос: особливості духовної та ментальної сфери українського народу". Міжнародний день моральності спонукає й дорослих, і дітей до роздумів про те, що тільки наші внутрішні установки роблять допустимими або неприпустимими певні вчинки й що моральність кожного з нас є єдиним шляхом створення гідної європейської країни.