Безпечні весняні канікули

25 бер. 2024
З початку ІІ семестру 2023/2024 навчального року в нашому закладі освіти здійснювалась системна профілактична робота щодо безпеки життєдіяльності учнів. Благодійна організація "Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні", представники відділу НС по Холодногірському району, шкільні офіцери поліції, ювенальні поліцейські, медики проводили онлайн- зустрічі, спрямовані на збереження життя й здоров'я учнів.

Останній тиждень занять перед весняними канікулами можна вважати Тижнем безпеки життєдіяльності, тому що до роботи фахівців потужно приєднались педагоги, які нагадали учням алгоритм дій у разі оголошення сигналу "Повітряна тривога", презентували пам'ятки-застереження щодо мінної небезпеки, повторили правила дорожнього руху, які завжди актуальні. Обережність при поводженні з невідомими предметами, утримання емоційного стану в нормі та правила поведінки в соціальних мережах - таке розмаїття тем для інструктажів і бесід, квізів і сторітелінгів. Департамент безпеки життєдіяльності Асоціації ДЮГО "Однодумці" учнівського самоврядування Холодногірського району цього разу запропонував кожному закладу освіти розробити й розкрити окрему безпекову тему під час весняних канікул. Учні 1-6 класів нашого ліцею створюватимуть малюнки, присвячені темі "Дії під час сигналу "Повітряна тривога"", а от старшокласники реалізують свої знання з безпеки життєдіяльності, виготовляючи постери із запропонованої теми. Щодня, протягом канікул, на сторінці ФБ Асоціації ДЮГО " Однодумці" лідери учнівського самоврядування представлятимуть дитячі роботи відповідної тематики. Підсумки цього конкурсу й нагородження переможців учні планують провести на початку квітня. Фахівців спеціальних служб, учителів, батьків і дітей об'єднує спільне бажання, щоб весняні канікули для дітей пройшли весело, змістовно й обов'язково безпечно!