День єднання

16 лют. 2024
16 лютого 2022 року на тлі інформації про російське вторгнення в Україну, щоб зменшити психологічний тиск на українців та підняти їхній дух, Володимир Зеленський проголосив нове свято - День єднання. Воно має на меті нагадати всім, що саме в єднанні — наша сила! У Харківському ліцеї 126 ми відзначаємо цей день утретє. Учні й педагоги провели години державності "Єдність дарує непереможність", години патріотичного виховання "Ми- діти твої, Україно!", організували виставки дитячих малюнків " У серці кожної дитини лежить любов до України". Через те, що це свято нове, в нього немає багаторічних традицій, зате воно встигло обрости важливими сенсами. Разом з усією Україною ми демонструємо світові , що ми сильні, єдині й тримаємо оборону, що в нас є сили боротися за свою незалежність.