Вітаємо з ювілеем!

12 лют. 2024
11 лютого 2024 року відзначила свій 75 - річний ювілей учитель біології нашого закладу освіти, заслужений учитель України Одинцова Зоя Іванівна. Кілька поколінь випускників вважають її уособленням ліцею. З серпня 1974 року й до сьогодні вона гідно, професійно, творчо й відповідально виконує свою роботу. Хоча вчителювання - це не просто праця, а високе й благородне покликання.

Зоя Іванівна досконало володіє методикою викладання біології, завдяки цьому їй вдається формувати в учнів сучасну природничу картину світу.
Вона є головою профспілки ліцею, багато років очолювала районне методичне об'єднання вчителів біології. Майже п'ятдесят років роботи в одному колективі, високий професіоналізм, авторитет серед колег, учнів і батьків, любов випускників - усе це складові педагогічного шляху ювілярки.
Творча й наполеглива праця давала й дає високі результати в учнів Зої Іванівни, які щороку стають призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів. З нагоди ювілею за багаторічну сумлінну працю Одинцова З.І. нагороджена Подякою Харківського міського голови Терехова І.О.
Ми щиро бажаємо прекрасному педагогові довгих і плідних років життя, міцного здоров'я й натхнення, невичерпного оптимізму, світлого майбутнього в мирній Україні!