Міжнародний день піци

9 лют. 2024
Щороку 9 лютого у світі відзначають Міжнародний день піци. Учні початкової школи нашого ліцею є справжніми поціновувачами цієї італійської страви. Унікальність піци полягає в тому, що діти її люблять не тільки вживати, а й готувати. Учні у вільний від уроків час відвідують майстер-класи з виготовлення популярної страви, які проводять справжні піцайоли в супермаркеті "Клас". Цінність таких занять полягає в тому, що юні кулінари можуть, працюючи в малих групах, спілкуватись, разом опановувати процес виготовлення піци, міксувати склад начинок, виявляти творчість, придумуючи назви своїм виробам, а потім гуртом сервірувати стіл і куштувати все те, що приготували. Творчість, фантазія, гра - це складові успіху будь- якої учнівської діяльності. Разом дітям смачно і весело! Міжнародний день піци - це нагадування нам про те, що піца- мистецтво, треба вміти її готувати і їсти.