Акція "Подаруй частинку тепла захисникам"

18 груд. 2023
На початку грудня учні початкових класів разом з батьками й учителями ліцею взяли участь в акції “Подаруй частинку тепла захисникам”. Узимку необхідно кожному потурбуватись про воїнів, які боронять наше сьогодення, ризикуючи власним здоров’ям та життям. Діти разом із дорослими виготовляли окопні свічки, обереги, листівки для героїв  у вигляді свічок, шкарпеток, рукавичок. Учні зібрали подарункові скриньки, у які поклали теплі шкарпетки, балаклави, рукавиці для захисників. Спочатку ці вироби були представлені в телеграм-каналі "Харків надихає", а тепер ми зі словами підтримки та вдячності віддамо все зібране нашим захисникам та захисницям. Нехай виготовлені дітьми, батьками, учителями речі зігріють воїнів теплом, позитивною енергетикою любові та вдячності!