ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МАН!

15 груд. 2023
Найбільш значущим заходом, спрямованим на формування в інтелектуально обдарованої учнівської молоді елементів наукового світогляду, є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук, І (районний) етап якого відбувся в Холодногірському районі на початку грудня. Цього року переможцями конкурсу стали такі учні нашого ліцею: наукове відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція «Зарубіжна література»- Радченко Ярослав Валерійович ,9-В клас, ІІІ місце. Наукове відділення хімії та біології, секція «Біологія людини»- Гриценко Ксенія Олександрівна, 10-А клас, ІІ місце. Наукове відділення Економіки, секція « Економіка та економічна політика»- Євглевський Олексій Романович,11-Б клас , І місце. Наукове відділення Філології, секція «Англійська мова та англомовна література»- Борисова Анна Станіславівна,10-А клас, ІІ місце. Щиро вітаємо переможців та їхніх наукових керівників! Бажаємо подальших творчих успіхів і здобутків!