Акція "Зайву літературу - на макулатуру, гроши - на ЗСУ"

25 жовт. 2023
Підтримати Збройні Сили України теплим словом, виведеним дитячою рукою в листі на передову, патріотичним малюнком, смаколиками, випеченими разом з бабусею, може кожен. Учні нашого ліцею протягом вересня й жовтня активно брали участь у всіх благодійних заходах. Під час осінніх канікул у Холодногірському районі розпочалася ще одна масштабна акція - "Зайву літературу - на макулатуру, гроші - на ЗСУ". Користь від неї очевидна: у кожного з нас є папір, який можна здати як макулатуру для перероблення. Усі гроші будуть спрямовані на потреби ЗСУ. Учні, батьки, учителі з перших днів акції виявляють неабияку активність: приносять і привозять неактуальні журнали, старі газети та книжки, зошити та альбоми. Акція триває, тому зробити свій внесок може кожен!