День миру

20 вер. 2022
Напередодні Дня миру 19.09.2022 у Холодногірському районі відбувся телеміст «Нам потрібен мир. Схід і Захід разом». У заході взяли участь Харківська гімназія №86, Харківська спеціалізована школі І-ІІІ ступенів № 108, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 126 та Львівський ліцей № 37. Впродовж Zoom-конференції учні шкіл мали можливість поспілкуватися, розповісти про воєнні будні освітянської родини Харкова та Львова і найголовніше - почути слова підтримки у такий важкий для нашої Батьківщини час. Учасники провели онлайн-подорож видатними місцями Харкова та Львова, показали свою шану до українських народних традицій та, незважаючи на відстань, закріпили свою багатолітню дружбу. Ми - Українці! Ми обов‘язково переможемо!