Вітаємо Склярову Анастасію

17 серп. 2022
Вітаємо Склярову Анастасію з найвищим результат НМТ з історії України. Бажаємо подальших успіхів! Здійснення мрій! Реалізації планів!

Склярова Анастасія, випускниця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126, склала НМТ в м. Ужгород й отримала 200 балів з історії України (учитель Ключко С.М.).

Настя зізнається, що не боїться йти в доросле життя, бо школа й батьки дали їй такий запас працелюбності, наснаги, віри, які допоможуть у майбутньому.

Дівчина захоплюється сучасними танцями, спортом, туризмом, поглиблено вивчає англійську мову. Вона мріє здобути вищу освіту та стати справжньою особистістю, людиною, яка буде корисна суспільству. ЇЇ життєве кредо: «Світ – це море, плисти бажаєш – збудуй корабель із добрих справ». Ми пишаємося тобою, Анастасіє!