Інформація щодо закінчення навчального року

10 трав. 2022
Інформація щодо закінчення навчального року та особливості видачі документів про освіту. 2021/2022 навчальний рік завершиться 3 червня. Про це повідомила директорка Департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко.

Наразі діти продовжують навчатися дистанційно.

"Учителі розпочинають уроки не о 9:00, а о 10:00, щоб дітям, які перебувають за кордоном, було комфортно починати навчання через різницю в часі. Якщо дитина засвоїла 50% матеріалу — має право переходити до наступного класу", — повідомили у міськраді.

За словами Деменко, для учнів 9-х і 11-х класів замовили свідоцтва та атестати про закінчення навчання. Отримати ці документи також можна за місцем, куди виїхала дитина.

Зареєструвати дитину у 1-й клас батьки мають онлайн, повідомили у мерії.       Для цього розробили спецпрограму — інформацію про правила вступу надішлють у школи Харкова та районні управління освіти.

Замість ЗНО школярі складатимуть мультипредметний тест, в якому буде по 20 питань з трьох предметів: української мови, історії та математики. За результатами тесту абітурієнти вступатимуть в університет, пояснюють у міськраді.

"У Харкові майже 90% випускників із 98%, які були готові здавати ЗНО, вже підтвердили участь у тестуванні. Ми всіх стовідсотково вже зареєстрували на ЗНО. Усі мають логін та пароль, і кожному прийде підтвердження на участь у мультипредметному тесті. Якщо школяр підтверджує участь, його знову зареєструють. Загалом заплановано три сесії: одна у липні, а додаткові — у серпні та вересні", — написали на сайті міськради.