Правила прийому до закладу освіти

Увага!!! Шановні батькі!

03 квітня 2023 року розпочинається прийом заяв до першого класу ХЗОШ №126!

Для зарахування дитини до першого класу необхідні документи:
1. Заява батьків або осіб, що їх замінюють.
2. Свідоцтво про народження (копія).
3. Медична довідка (086-1/о).
4. Карта щеплень (063-о).
5. Документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти.
6. Ідентифікаційний код дитини (для оформлення Картки Харків’янина).

В умовах воєнного стану подати заяву для зарахування дитини до 1 класу у 2023 році ви можете онлайн, заповнивши електронну заяву за посиланням: https://school.isuo.org/school/view?id=11624  або особисто відвідавши заклад (понеділок- п’ятниця  з 10.00 до 14.30 ).

Прийом заяв до 1-х класів 2023/2024 навчального року

Прийняття заяв до 1-х класів 2023/2024 навчального року буде здійснюватися з 3 квітня 2023 року відповідно до Порядку, визначеного у наказі Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367.

На виконання наказу Міністерства освіти та науки України №367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» функціонує портал зарахування дітей до першого класу - «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»

«Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»

До уваги батьків!
Порядок зарахування дітей до 1-го класу
Харківської загальноосв
ітньої школи І-ІІІ ступенів №126
Харківської міської ради Харківської області
на 2023/2024 навчальний рік

Зарахування дітей до 1-го класу закладу відбувається за територією обслуговування. За наявності вільних місць, зарахування відбувається з інших районів міста Харкова.

1. Заява про зарахування дитини до першого класу подається одним із батьків особисто з 3 квітня 2023 року.  До заяви батьки дитини         мають право додавати будь-який документ, який підтверджує факт проживання на закріпленій території обслуговування.
  2. Заяви батьків приймаються в будь-який зручний для них час протягом дня з понеділка по п'ятницю (9:00 - 15:00).
  3. Територію обслуговування за закладами загальної середньої освіти району затверджено наказом голови Адміністрації Холодногірського району від 12.10.2022 №81/1
  4. Територія обслуговування, закріплена за ХЗОШ №126 у 2022 році

Перелік документів для зарахування до 1-го класу:

1. Заява одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред'явленням документа, що посвідчує особу заявника).

2. Копія свідоцтва про народження дитини.

3Медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/o

Зарахування дітей до 2-9-х класів школи відбувається за територією обслуговування.

За наявності вільних місць зарахування відбувається з інших районів міста Харкова.

Документи, необхідні для зарахування:
1. Заява від батьків.
2. Особова справа учня.
3. Копія свідоцтва про народження.
4. Медична довідка встановленого зразка.

Зарахування дітей до 10-11-х класів школи відбувається за територією обслуговування.

Документи, необхідні для зарахування:
1. Заява від батьків.
2. Особова справа учня.
3. Копія свідоцтва про народження.
4. Медична довідка встановленого зразка.
5. Свідоцтво про базову загальну середню освіту.