Літній оздоровчий табір "Майстер" 2019

27.05.2019 Ось і закінчився навчальний рік - настали очікувані канікули! І так приємно зустрітись з друзями в шкільному таборі « Майстер», який сьогодні відкрив двері для всіх бажаючих учнів нашої школи!   Діти порадували своїми талановитими виступами. Попереду нас чекають веселі табірні дні!

ФОТО

28 травня 2019 року вихованці пришкільного табору «Майстер» в межах проекту «Літні канікули з Політехом» відвідали майстер–клас «Блискавичні канікули у високовольтному залі», де в доступній формі, цікаво, на яскравих прикладах було продемонстровано основи електрики, зокрема – блискавку, її природу, види, умови влучання, способи збереження життя людей. Також в якості бонусу як найдисциплінованішим учасникам для учнів нашої школи провели змістовну екскурсію науковою бібліотекою Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Усі в захваті!

ФОТО

29 травня 2019 року  в таборі пройшов ще один цікавий день. До дітей молодших загонів завітала гостя з районної бібліотеки з веселими загадками та конкурсами, а діти старших загонів відвідали ролердром у “ШатоЛедо”.

фОТО

30 травня 2019 року  Кожен день у нашому  таборі - це день позитиву, радості, сміху.

ФОТО

31 травня 2019 року вихованці табору "Майстер" відвідували свято "Захисту дітей" Холодногірського району

ФОТО

03.06.2019 Сьогодні вихованці табору відвідали виставу "Бременські музиканти"

ФОТО

04.06.2019  " Моя майбутня  професія" під такою символічною назвою відбулося ігрове заняття гуртка «Моя майбутня професія» ЦДЮТ № 5 на базі 126-ї школи 4-го червня під час літнього табору. Учасники інтерактивного заняття спробували себе у групах «Конституція», «Літ. читання», «Дебати», «Експерти». Зробили на згадку креативні міні-малюнки. Ось так дівчата-старшокласниці відчули на собі особливості сучасної держави, куди вони незабаром вступатимуть у доросле життя…

05.06.2019 Наш день у таборі був тривалим, увсі трішки втомилися, але дізналися стільки нового! Сьогодні 3 загін завітав до відділення Приватбанку, де для них була проведена дуже цікава екскурсія! А діти 5 загону відвідали майстер-клас “Технології виготовлення горіхової пасти” при НТУ ХПІ, де не тільки подивилися, як ця паста виготовляється, але ще й покуштувала ії. Екскурсія була дуже незвичайною та смачною. Молодші загони, 1 та 2, відвідали виставу в Планетарії, де їм показали дуже цікавий та яскравий фільм, а після обіду відбулося свято - “День талантів нашого табору”. Всі загони приймали дуже активну участь у виступах на цьому заході, а самі найактивніші отримали смачні призи.
06.06.2019 КУМЕДНІ ІСТОРІЇ НА ШЛЯХУ ДО ШКОЛИ
Кумедні історії на шляху до школи стали поштовхом для жвавого обговорення серед учасників гри під час літнього шкільного табору. Усе це відбувалося 5-го червня на занятті гуртка «Моя майбутня професія» ЦДЮТ № 5 на базі 126-ї школи.

07.06.2019  4 отряд был сегодня на экскурсии в Приватбанке. Увидели как считают купюры с помощью машины. Получили сертификаты об участии в экскурсии в отделение ПриватБанка 《Відкрий банківський світ з ЮніорБанком》
ФОТО

10.06.2019 У нашому таборі дуже насичене життя. Сьогодні до нас завітав тетр “Пілігрим” з виставою “Магічне шоу”, відбулася ігрова програма для молодших загонів та пройшов табірний захід “Найчарівніша україночка”, де дівчатка змагалися за звання “Міс табору-2019”. День запам’ятався різноманітними конкурсами, вікторинами та розвагами.   ФОТО

11.06.2019 Сьогодні наші вихованці знову відвідали басейн “Локомотив”, де їх вчили триматися на воді, пояснили всю користь від таких занять. Діти повернулися до табору дуже щасливі та задоволені.

Ну, а тепер пора розпочинати

Займатись спортом, бо прийшло тепло.

Ходити, плавати, а ще стрибати —

Життя цікавим бути почало.

І я лечу на річку на світанку,

Там друзі і знайомі всі мої.

Мене цілує сонечко на ґанку.

Й повсюди вже співають солов’ї.

ФОТО

12.06.2019 Пройшов ще один цікавий та насичений подіями день у нашому таборі. Зранку до нас завітали гості з магічним шоу. Вони показали неймовірні фокуси, від яких діти були в захопленні. Після цього відбувся захід “Містер табору 2019”, де хлопчики змагалися за це звання, долаючи різноманітні конкурси та випробування. А після смачного обіду відбубся ще один захід нашого табору - “День іменинника”, після невеличких подаруночків, які отримали наші літні іменинники, діти скуштували смачний “іменинний” пиріг. День пройшов весело та яскраво.

ФОТО

13.06.2019 Сьогодні наш табір сказав “До побачення!” своїм вихованцям. Пройшов святковий концерт, присвячений закриттю табірної зміни.