МАН

СПИСОК УЧНІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

УЧНІВ - ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

ПО ХЗОШ №126

Наукове відділення: Літературознавство, фольклористика, мистецтвознавство

1. Секція мистецтвознавства:

І місце – Ярова Дар‘я Романівна, 10-Б клас, (керівник Кудрявцева Л. В., «спеціаліст вищої категорії»),

Наукове відділення:Філософії та суспільствознавства

2. Секція правознавства:

ІІІ місце – Жушман Данило Максимович, 10-Б клас, (керівник Кочанова Н. В., «спеціаліст вищої категорії», «учитель-методист»).

Наукове відділення: Комп‘ютерних наук

3.Секція Технології програмування:

І місце – Михайлова Юлія Олександрівна, 11-А клас,  (керівник Дмитрієва Т.П., «спеціаліст першої категорії»).

Наукове відділення: Математика

4. Секція  прикладна математики:

ІІІ  місця – Порожня Микита Дмитрович, 10-Бклас, (керівник  Близнюк О.В., «спеціаліст першої категорії»).

Наукове відділення: Хімії та біології

5. Секція медицини:

І місце – Ємець Тетяна Сергіївна, 11-Б клас, (керівник – Одинцова З. І., «спеціаліст вищої категорії», «учитель-методист»)