21 трав. 2022

До Дня Європи

До Дня Європи, який відзначається в Україні 21 травня 2022 року, учні 9-11 класів ХЗОШ 126 узяли участь у конкурсі презентацій "Європейська панорама". Традиції, звичаї, особливості кожної країни знайшли своє відображення в роботах школярів.
21 трав. 2022

День науки

Напередодні Дня науки учні 11-А класу ХЗОШ 126 разом з учителем біології Одинцовою З.І. провели онлайн круглий стіл за темою "Біоетичні проблеми сучасної медицини". Колективне обговорення дозволило з'ясувати суть основних принципів біоетики, виокремити найбільш небезпечні біологічні чинники, поширити знання школярів про основні джерела виникнення біологічних загроз. Такі заходи підтверджують думку про те, що наука - це той бездонний колодязь, із якого ми черпаємо знання, корисний досвід та масу відкриттів.

День вишиванки

19 травня 2022 року в Україні відзначають День вишиванки. Вишита сорочка здавна була символом української культури та національним одягом. Вишиванки бувають різними, але поєднання їхніх символів та візерунків зачаровує кожного. Ми одягаємо вишиті сорочки, сукні в дні національних свят та в урочисті моменти життя. Щоб долучитись до цього дня, учні школи влаштували флешмоб " Калейдоскоп віршів про вишиванку".
19 трав. 2022

НМТ: де буде створено тимчасові екзаменаційні центри в Україні

На запит Міністерства освіти і науки України обласні військові адміністрації визначали перелік населених пунктів у відповідних регіонах, де безпекова ситуація дозволяє провести національний мультипредметний тест (НМТ). Цей перелік з урахуванням актуальної інформації про райони проведення бойових дій і тимчасово окуповані території затверджено наказом МОН від 16.05.2022 № 445.

НМТ: порядок проведення у 2022 році

Міністерство освіти і науки України затвердило Порядок проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту. Цей документ регламентує особливості проведення НМТ у формі комп’ютерного онлайн-тестування, створення спеціальних умов проходження іспиту для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими станом здоров’я, порядок визначення результатів національного мультипредметного тесту.
18 трав. 2022

Методичне об'єднання вчителів початкових класів

Кінець навчального року для шкіл – це відповідальний період систематизації та підбиття підсумків усього зробленого за рік. Сьогодні 18 травня 2022 року під час засідання МО початкових класів нашої школи обговорили питання нормативно-правового забезпечення у період дії правового режиму воєнного стану в Україні для сфери загальної середньої освіти, яке дає відповіді на актуальні запитання, зокрема: 1) лист МОН України від 29.03.2022 № 1/3725-22 «Про організацію освітнього процесу в початковій школі в умовах воєнного стану»; 2) наказ МОН України від 01.04.2022 № 290 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року»; 3) наказ МОН України від 28.03.2022 № 274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні».
16 трав. 2022

Дистанційна освіта

Протягом тижня 09.05-13.05 вчителі школи, зважаючи на обставини, що склалися у зв'язку з війною, продовжували проводити дистанційне навчання для учнів, психологічну підтримку для дітей та їхніх батьків.Також працівники школи прибирають шкільну територію, на подвір'ї облаштовано клумби та побілено дерева. Віримо, що МИР незабаром настане та діти повернуться до рідних стін! Своєю працею ми продовжуємо робити велику справу, аби наше місто жило та розквітало!
13 трав. 2022

НМТ: календар проведення

Наказом Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2022 року № 434 затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ). Нагадаємо, що НМТ – це тест для вступу на бакалаврський (магістерський для медиків) ступінь закладів вищої освіти у 2022 році.
10 трав. 2022

Інформація щодо закінчення навчального року

Інформація щодо закінчення навчального року та особливості видачі документів про освіту. 2021/2022 навчальний рік завершиться 3 червня. Про це повідомила директорка Департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко.
8 трав. 2022

День Матері

Сьогодні в Україні відзначають День матері. Наші міста зруйновані війною, учні школи розлетілись по різних куточках країни та світу. Але гарячі серця наших матерів, їхня велика внутрішня сила, любов та віра в перемогу добра над злом єднають усіх, підтримують та зберігають у цей важкий час. Зі святом, любі матусі! Шана й вдячність вам!