Батьківські збори 8 – х класів

14 лют. 2018
З метою розвитку відносин соціального партнерства та запровадження комплексного профорієнтаційного супроводження учнів випускних класів 13.02.2018 в актовому залі школи на батьківські збори 8 – х класів були запрошені представники Харківського обласного центру зайнятості.

Під час зустрічі батьки були поінформовані про інноваційні послуги Державної служби зайнятості, про можливість учнівською молоддю  пройти профдіагностичне обстеження  - тестування за новітніми методиками щодо вибору майбутньої професії. Також була презентована можливість навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, який готує спеціалістів за 26-ма актуальними на ринку праці робітничими професіями.