Будинок дитини

28 груд. 2017
22 грудня 2017 року учні нашої школи відвідали Зеленогайський спеціалізований будинок дитини, у якому мешкають діти віком від 3 місяців до 6 років. А 27 грудня 2017 року лідери самоврядування відвідали Богодухівський дитячий будинок-інтернат.

Це соціально-медична установа, де на державному утриманні проживають і виховуються діти-інваліди віком від 4 до 18 років з вадами розумового й фізичного розвитку. Учнями нашої школи були зібрані солодощі, фрукти, одяг, іграшки, засоби особистої гігієни, які потім передали вихованцям дитячих будинків. Лідерами дитячого самоврядування був проведений майстер-клас із виготовлення новорічних іграшок-шапочок. Діти, які взяли участь у майстер-класі, були нагороджені солодкими призами за виготовлення новорічних іграшок.

Адміністрація нашої школи висловлює подяку начальнику медичної частини Зеленогайського спеціалізованого будинку дитини Піддубко Ірині Володимирівні, а також директору Богодухівського дитячого будинку-інтернату Дорошенко Григорію Іллічу в реалізації нашої акції. Ми висловлюємо подяку всім тим, хто не залишився байдужим і взяв участь у цій акції.