Заняття гуртків для школярів

2 жовт. 2018
Шановні учні та батьки! Дозвольте повідомити, що на базі Музею історії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проходять заняття гуртків для школярів: «Майстерність історика»,"Історики-дослідники" .

1) «Майстерність історика» - гурток Малого Каразінського університету для учнів 7-10 класів. Заняття будуть присвячені вивченню історії України та ознайомленню з основами джерелознавчої роботи історика.Заняття з членами гуртка будуть вести співробітники Музею історії ХНУ імені В. Н. Каразіна. Також планується запрошення викладачів історичного факультету та інших вчених, що є фахівцями в різних областях гуманітаристики. Заняття відбуватимуться щосуботи о 10.00 (з 6 жовтня 2018 року) у Музеї історії ХНУ (Пл. Свободи, 4, Головний корпус ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2 поверх). Для запису в гурток потрібно звернутися до Центру довузівської освіти (Пл. Свободи, 4, Головний корпус ХНУ імені В. Н. Каразіна, 6 поверх).

2) "Історики-дослідники" - гурток для учнів-слухачів Малої академії наук України (учні 9-11 класів). На заняттях вихованці зможуть ознайомитися з основами науково-дослідницької діяльності у відділенні історії, оволодіти уміннями та навичками науково-дослідницької роботи, проведення дослідження та апробації його на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Керівник гуртка – к. іст. наук, старший науковий співробітник Музею історії ХНУ імені В. Н. Каразіна Красько Ольга Іванівна. Заняття відбуватимуться у Музеї історії ХНУ (Пл. Свободи, 4, Головний корпус ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2 поверх). Для запису в гурток потрібно звернутися до керівника гуртка «Історики-дослідники» Красько Ольги Іванівни (телефон: +38 050 583 60 80).

Довідки за телефоном: Музей історії ХНУ – 707 54 72

Центр довузівської освіти – 707 55 26